CHEREK KOLIESKA PRE ZAČIATOČNÍKOV

 
 
 

+421948 040 991

+421944 131 493

+421 948 148 609

info@kmart.sk

 

 

 
 
 
Úvod > Šport > Plávanie > Rukávniky a kolieska > CHEREK KOLIESKA PRE ZAČIATOČNÍKOV
 

Rukávniky a kolieska

Odporúčame

CHEREK KOLIESKA PRE ZAČIATOČNÍKOV

Jedinečné nafukovacie rukávniky! Revolučný patent od nemeckej značky Cherek! Komfort a bezpečnosť pre Vaše detičky! Zelené kolieska sú oproti červeným objemovo väčšie (otvor na ruku je rovnaký). Sú určené pre začiatnočníkom.
Kód produktu:RYB_91115
Výrobca:Cherek
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 10 - 14 dní
Vaša cena: 22,89 €
CHEREK KOLIESKA PRE ZAČIATOČNÍKOV
CHEREK KOLIESKA PRE ZAČIATOČNÍKOV
CHEREK KOLIESKA PRE ZAČIATOČNÍKOV
 

Popis produktu:

Jedinečné nafukovacie rukávniky! Revolučný patent od nemeckej značky Cherek!

Komfort a bezpečnosť pre Vaše detičky!

Zelené kolieska sú oproti červeným objemovo väčšie (otvor na ruku je rovnaký) - poskytujú deťom väčšiu stabilitu. Sú určené pre začiatnočníkov = detičky, ktoré ešte nemajú skúsenosť s kolieskami Cherek, alebo v nich nenadobudli dostatočnú stabilitu.

Klasické trojuholníkové rukávniky majú nadnášací vačok až nad ramenom dieťatka. Zo spodu ruka nie je nadnášaná. Deti nie sú dostatočne nadnášané, čo im prináša neistotu pri ich prvých plaveckých pohyboch.

Narozdiel od klasických nafukovacích rukávnikov majú Cherek kolieska kruhový tvar, pričom otvor na rameno je umiestnený priamo v strede kolieska. To zabezpečuje väčšiu nadnášaciu schopnosť koliesok.

NAVIAC kolieska Cherek sú vyrábane z kvalitnej gumy. Vnútri koliesok sa nachádza pena v ochrannej fólii. Vďaka tejto výplni koliesko nadnáša aj ak nie je nafúkané. Penová výplň zabezpečuje neponorenie koliesok aj po prípadnom prerezaní - narazení na ostrí predmet!

 

Rukávniky je možné používať až keď je dieťatko na ne dostatočne psycho-motoricky vyzreté! Je nutné, aby dieťatko zvládlo nasledovnú skúšku: keď dieťatko chytíme za ramená, musí byť schopné udržať ich vo vodorovnej polohe. Toto je dieťatko schopné cca okolo 7./8. mesiaca.

Kolieska Cherek pre deti sa vyrábajú v dvoch variantoch:

Zeleno-žlté kolieska sú určené pre začiatočníkov.

Červeno-žlté kolieska sú určené pre pokročilých.

 

Vek, váha či výška pri výbere variantu koliesok Cherek nezohráva rolu! Vyberajte podľa pokročilosti dieťatka! Ak nemáte ešte skúsenosť s používaním koliesok Cherek odporúčame Vám začať variantom pre začiatočníkov. Stredový otvor je u oboch rovnako veľký.