RÖMER Autosedačka Advansafix IV R - Storm Grey

Kód: BDR_BRR022532.SG
Neohodnotené
Značka: RÖMER
349 € / ks 290,83 € bez DPH 349 € / 1 ks
3 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
23.9.2019

BRITAX RÖMER Autosedačka Advansafix IV R je určená pre deti od 9 do 36kg. Ponúka maximálnu flexibilitu, ochranu a pohodlie.

Detailné informácie

Podrobný popis

BRITAX RÖMER Autosedačka Advansafix IV R je určená pre deti od 9 do 36kg. Ponúka maximálnu flexibilitu, ochranu a pohodlie.

Autosedačka ADVANSAFIX IV R bola vyvinutá tak, aby deti od 9 do 36 kg mohli cestovať bezpečne a pohodlne - ideálna pre každú rodinu. Ako vaše dieťa rastie, môžete vďaka funkcii FLIP & GROW prepnúť z integrovaného 5bodového pásu sedačky na 3-bodový bezpečnostný pás, a to pomocou pár jednoduchých krokov. Navyše autosedačka ADVANSAFIX IV R poskytuje maximálnu flexibilitu a ochranu pre všetky vekové skupiny, a to vďaka svojím pokročilým bezpečnostným vlastnostiam.

Výnimočne bezpečná - každý deň

Bezpečie každého dieťaťa je pre nás veľmi dôležité. To je dôvod, prečo autosedačka ADVANSAFIX IV R ponúka pokročilé bezpečnostné vlastnosti, ktoré chránia Vaše dieťa v každom veku. Pripútate chcete svoje dieťa pomocou 3-bodového pásu, technológia Secure Guard drží pás v optimálnej polohe nad panvovými kosťami, čo znižuje riziko poranenia brucha. Okrem toho nastaviteľná technológie SICT a opierka hlavy v tvare písmena V poskytujú ochranu v prípade bočného nárazu.

Extra pohodlie - pre každú rodinu

S autosedačkou ADVANSAFIX IV R je vyrastanie ešte zábavnejšie! Vďaka funkcii FLIP & GROW môžete prepnúť z integrovaného pásu sedačky na 3-bodový bezpečnostný pás vozidla, ako náhle Vaše dieťa dosiahne 15 kg až do hmotnosti maximálne 18 kg - je to hračka! Žiadna z častí autosedačky nie je odnímateľná, takže sa nič nemôže stratiť a premena naspäť je možná kedykoľvek. Extra mäkké polstrovanie a polohovanie EasyRecline s tromi nastaviteľnými polohami pre batoľa a staršie dieťa im zaistí pohodlie na každej ceste.

Kvalita vyrobená v Nemecku

Sme presvedčení, že návrh a výroba produktov značky Britax Romer by sa mali nachádzať čo najbližšie pri sebe. Preto bola autosedačka ADVANSAFIX IV R plne vyvinutá, navrhnutá aj vyrobená v Nemecku. Na schválenie tiež musela prejsť mnohými testami v našom modernom internom laboratóriu pre nárazové skúšky. Vďaka tomu môžeme zákazníkom zaručiť maximálnu možnú kvalitu. A to sa netýka len súčasťou sedačky, ale aj poťahov a látok, ktoré sa všetky vyrábajú v Európe.

 


1) ISOFIX s horným upevňovacím popruhom (Skupina 1)

Táto autosedačka musí byť upevnená ku kotviacim bodom ISOFIX Vášho auta. ISOFIX je štandardný systém bodov pripojenia, ktoré sú takmer vo všetkých autách (povinná výbava áut vyrobených v posledných rokoch). Vytvárajú bezpečné a pevné spojenie medzi detskou autosedačkou a autom. Špecifické požiadavky ADVANSAFIX IV R - bezpečná inštalácia je dokončená použitím horného upevňovacieho popruhu zaručujúceho optimálnu stabilitu. Než si kúpite autosedačku, nahliadnite do návodu na obsluhu vozidla, vyhľadajte body pre ukotvenie horného upevňovacieho popruhu systému Top Tether a ISOFIX a požiadajte nás - ako Vášho predajcu o skúšobnú inštaláciu vo Vašom aute (naši zamestnanci sú preškolení spoločnosťou Britax). 


2) Pripútanie pomocou ISOFIX (Skupina 2/3)

Táto detská autosedačka musí byť nainštalovaná pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu v aute a tiež pomocou kotviacich bodov ISOFIX vo vašom aute. To zaistí pevné a bezpečné spojenie medzi detskou autosedačkou a autom, aj keď v nej dieťa nesedí. Skontrolujte náš zoznam vozidiel alebo FIT FINDER® na stránke výrobcu a zistite, či je autosedačka kompatibilná s Vaším autom.

Link na preverenie vhodnosti autosedačky práve do Vášho auta - https://www.britax-roemer.cz/autosedacky/batole/advansafix-iv-r/9006.html


3) Pripútaná (Skupina 2/3)


Túto detskú autosedačku možno v aute nainštalovať s 3-bodovým bezpečnostným pásom. Táto možnosť je praktická, ak autosedačku presúvate do rôznych áut, ktoré nemusia mať kotevné body ISOFIX. Vodítka bezpečnostných pásov autosedačky vám pomôžu sedačku správne upevniť.

 

 

 

Orientovaná v smere jazdy 9 - 36 kg
 
Rozmery (V x Š x H)
60 – 83 x 44 x 47 cm
Váha výrobku
11 kg

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Autosedačky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: