PUKY Detský bicykel 12" Z2 červený

Kód: PUK_4113
4 hodnotenia
Značka: Puky
174,99 € –8 %
puky z2 cervena
174,99 € –8 % 161 € / ks 134,17 € bez DPH 161 € / 1 ks
6 až 8 týždňov
Môžeme doručiť do:
27.8.2020
Detský bicykel PUKY vhodné pre deti od 3 rokov a 95cm výšky! Kvalitný nemecký výrobok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Deti často vedia viac, než si myslíme - len ich nechať. To je prinajmenšom výhoda PUKY, pretože bicykle značky PUKY sú tak bezpečné a premyslené, že všetko funguje samo. Ak sa Vaše dieťa už naučilo udržiavať rovnováhu, šliapať do pedálov a zatáčať, je skvelý čas pre bicykel PUKY, ktorý pomôže Vášmu dieťaťu zlepšiť už získané zručnosti.

 

Bicykel je vhodný pre deti od 3rokov a 95cm.

• Vzduchové pneumatiky 12,5 "

• Ložiská v strede osi riadenia, kolesách, pedáloch, riadidlách

• Nastaviteľná páčka brzdy

• Znížený, pre deti pohodlný nástup

• Zadná pedálová brzda

• Čeľusťová predná brzda

• Alumíniové ráfiky

• Kónické trúbky prednej vidlice

• Bezpečnostný set: zvonček, bezpečnostné koncovky na riadidlách, polstrovanie riadidiel, predný a zadný reflektor,plastová ochrana hrany predného nárazníka,nárazu odolný náter,stojan

•  Výškové nastavenie riadidiel a sedadla: Umožňuje presné prispôsobenie týchto prvkov bicykla tak, ako to vyžaduje telo dieťaťa.

Poloha riadidiel v minimálnej dolnej a maximálnej hornej polohe: 62,5-72,8 cm

Poloha sedadla v minimálnej dolnej a maximálnej hornej polohe: 44,5-53 cm

Výška rámu je 24 cm. Dĺžka: 91 cm 

Nosnosť: 50 kg

Rozmer balenia: 91,5x18,5x50,5 cm

Hmotnosť bicykla - 9,5kg

POMOCNÉ KOLIESKA nie sú súčasťou bicykla - dokupujú sa ako príslušenstvo. V prípade, že už dieťa jazdilo na 2-kolesovom odrážadle, odporúčame pomocné kolieska ani nekupovať a rovno skúsiť trénovať bicyklovanie bez nich. V prípade potreby, sa vždy dajú dokúpiť neskôr, ak by to naozaj drobcovi ešte nešlo  :-)

KVALITA - nemecká firma PUKY je už viac ako 60 rokov garantom kompetentnosti a angažovanosti vo výrobe vozidiel a jedinečného štandardu kvality dizajnu, konštruovania a výroby.

BEZPEČNOSŤ - firma PUKY je priekopníkom v bezpečnosti. Každé vozidlo ponúka vysoko kvalitné bezpečnostné vybavenie, ktoré prechádza kontrolou nezávislého ústavu.

INOVÁCIA - firma PUKY je známa pre svoju inovačnú silu a obohacuje trh novými štandardmi.

MOBILITA DETÍ - firma PUKY sa viac ako 60 rokov zaoberá rozvojom vozidiel na hranie vhodných pre deti a veľmi významne tak prispieva k bezpečnej mobilite detí. DESIGN Vozidlá firmy PUKY sa vyrábajú pre deti a tak sú pre nich absolútne vhodné.

ŠPECIALIZOVANÝ OBCHOD -najdôležitejším odbytovým partnerom firmy PUKY je špecializovaný obchod - ako sme aj my a naša predajňa, kde si produkty viete prísť aj pozrieť a vyskúšať. Zaškolený a skúsený personál Vám pri výbere rád a ochotne pomôže.

CENA A VÝKON - produkty značky PUKY nie sú lacné, ale určite sa oplatí si ich zakúpiť.

ŽIVOTNOSŤ - vozidlá značky PUKY sa naďalej vyvíjajú vďaka variabilným komponentom a tým sa predlžuje ich životnosť.

PREDAJNÁ CENA VOZIDIEL Z DRUHEJ RUKY - hodnota vozidiel značky PUKY je vďaka ich výbornej kvalite a dlhej životnosti náhradných dielov veľmi stabilná a tieto vozidlá sú veľmi atraktívne a obľúbené aj ako vozidlá z druhej ruky.

SYMPATIE NA TRHU - značka PUKY dodáva na trh už po niekoľko generácií veľmi obľúbený pohybový tovar, takže malí i veľkí zákazníci nájdu to, po čom ich srdce túži.

Dodatočné parametre

Kategória: Bicykle
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: