Tierra Verde Prášok z mydlových orechov BIO 100g - dóza

Kód: MAM_PRASOK100
Neohodnotené
3,10 € / ks 2,58 € bez DPH
5-10 dní
Môžeme doručiť do:
13.10.2022
Jemne mletý prášok z mydlových orechov Sapindus Mukkorosi je pre svoj vysoký obsah saponínov prírodným saponátom s veľmi širokým uplatnením.Možno ho použiť všade tam, kde sa používajú bežné pracie a čistiace prostriedky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jemne mletý prášok z mydlových orechov Sapindus Mukkorosi je pre svoj vysoký obsah saponínov prírodným saponátom s veľmi širokým uplatnením.
Možno ho použiť všade tam, kde sa používajú bežné pracie a čistiace prostriedky. Má dezinfekčné a protipliesňové účinky. Použitie mydlových orechov je opísané i v indickej Ajurvédskej liečiteľskej praxi, kde sú doporučované ľuďom trpiacim ekzémami a lupienkou.
Prášok je ideálnym spoločníkom pre táborníkov a pri cestovaní v prírode – vyperiete v ňom prádlo, umyjete riad, dá sa použiť i k očiste tela a umytiu vlasov. Nezaťažuje životné prostredie ani nepridá zbytočnú hmotnosť vášmu kufru (beriete so sebou len suchý prášok).

POUŽITIE:

Ručné pranie: Pol až jednu kávovú lyžičku (podľa stupňa znečistenia a objemu vody) prášku nasypte do teplého vodného kúpeľa a nechajte rozpustiť. Perte bežným spôsobom.
Ručné umývanie riadu: : Pol až jednu kávovú lyžičku (podľa stupňa znečistenia a objemu vody) prášku nasypte do teplého vodného kúpeľa a nechajte rozpustiť. Umývací účinok je možné zlepšiť pridaním jedlej sódy BIKA.
Umývanie ovocia a zeleniny: : Vo vlažnej vode rozpustite cca pol lyžičky prášku. Kúpeľ použite na umytie ovocia a zeleniny. Pred konzumáciou opláchnite pitnou vodou.
Upratovanie, umytie auta: : Do nádoby s teplou vodou pridajte cca pol lyžičky prášku a nechajte rozpustiť. Umývací účinok je možné zlepšiť pridaním niekoľkých lyžíc octu.
Hubenie vošiek a ďalších záhradných škodcov: Pripravte si roztok cca 1 lyžičky prášku s 200ml teplej vody do rozprašovača, roztokom postriekajte vošky.

Zloženie: jemne mleté mydlové orechy v BIO kvalite


Balenie: 100g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: