Baby Einstein Hračka drevená hudobná bubny Magic Touch HAPE 6m+ 11650-6

Kód: AGS_11650-6
Neohodnotené
Značka: Baby Einstein
41,95 € –5 %
Baby Einstein Hračka drevená hudobná bubny Magic Touch HAPE 6m+ 11650-6
41,95 € –5 % 39,85 € / ks 33,21 € bez DPH
3 až 5 dní
Variant
Môžeme doručiť do:
9.12.2022

S hudbou a magickým dotykom budete mať doma hotovú hudobnú hviezdu, či klasika alebo rockera. Technológia Magic Touch znamená, že už nie sú potrebné žiadne tlačidlá!

Kvalitná drevená hračka vyrobená v spolupráci s firmou Hape.

Detailné informácie

Podrobný popis

S hudbou a magickým dotykom budete mať doma hotovú hudobnú hviezdu, či klasika alebo rockera. Technológia Magic Touch znamená, že už nie sú potrebné žiadne tlačidlá! Dieťatko svojím dotykom na svojho zvieracieho kamaráta zahrá vždy inú notu. Rozprúďte vo svojom drobčekovi tvorivosť a hudobného ducha. Dva rôzne režimy, Drum Mode a režim Melody, umožňujú dieťatku prepínať medzi hraním s klasickými melódiami alebo presunom do vlastnej tvorby. Hudobné vystúpenie zaujme celú rodinu a vytvorí plno zábavy. Môžete nastaviť aj hlasitosť, kde je zaručená kvalita zvuku reproduktorom vyššej kvality.

Hračky sú vyrobené v spolupráci s Hape.

Každá drevená hračka Hape je vyrábaná kombináciou vysoko kvalitných materiálov, unikátneho designu, nápadov v oblasti vzdelávania detí a ekologického prístupu k životu. Drevené hračky spĺňajú všetky medzinárodné bezpečnostné štandardy.

Výrobca drevených hračiek Hape plne rozumie dopadom na životné prostredie a ich cieľom je ponúknuť deťom bezpečný a čistý svet. - vyrobené z dreva, odolné materiály bezpečné pre deti - technológia Magic Touch znamená, že už nie sú potrebné žiadne tlačidlá - rozprúďte vo svojom drobčekovi tvorivosť a hudobného ducha - dva rôzne režimy, Drum Mode a režim Melody - môžete nastaviť aj hlasitosť, kde je zaručená kvalita zvuku reproduktorom vyššej kvality - vyžaduje 3 AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia - vhodné pre deti od 6m+

 

Rozmery produktu: 38,1 cm x 20,3 cm x 4,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: