Baby Einstein Hračka drevená hudobná klavír Magic Touch HAPE 12m+ 11649-6

Kód: AGS_11649-6
Neohodnotené
Značka: Baby Einstein
49,95 € –5 % 47,45 € / ks 39,54 € bez DPH
3 až 5 dní
Variant
Môžeme doručiť do:
13.12.2022

S jemným dotykom malých prstíkov sa spustí najväčší hudobný koncert. Klavír Magic Touch vyrobený v spolupráci s firmou Hape je ideálnym spôsobom, ako zaviesť dieťatko do sveta hudby. Inovatívne drevené klavírne klávesy nefungujú klasickým spôsobom, ale s dotykom teplých prstov samotných.

Detailné informácie

Podrobný popis

S jemným dotykom malých prstíkov sa spustí najväčší hudobný koncert. Klavír Magic Touch je ideálnym spôsobom, ako zaviesť dieťatko do sveta hudby. Inovatívne drevené klavírne klávesy nefungujú klasickým spôsobom, ale s dotykom teplých prstov samotných. Už žiadne tlačidlá! Dva spôsoby hry dávajú dieťatku možnosť tvoriť vlastnú hudbu alebo si môže zahrať spolu s klasickými melódiami. Ku klavíru sú k dispozícii tri listy, na ktorých sú znázornené piesne farebnými poznámkami. Dieťatko tak bude cvičiť koordináciu farieb prispôsobením farby označenej na liste s farbou na jednotlivých klávesoch. Môžete nastaviť aj hlasitosť, kde je zaručená kvalita zvuku reproduktorom vyššej kvality.

Klavír Magic Touch získalo v Nemecku ocenenie ToyAward 2019 v kategórií Baby&Infant po tom, čo v minulom roku prevzala cenu na Grand Prix du Jouet 2018 vo Francúzsku.

Hračky sú vyrobené v spolupráci s Hape.

Každá drevená hračka Hape je vyrábaná kombináciou vysoko kvalitných materiálov, unikátneho designu, nápadov v oblasti vzdelávania detí a ekologického prístupu k životu.

Drevené hračky spĺňajú všetky medzinárodné bezpečnostné štandardy.

Výrobca drevených hračiek Hape plne rozumie dopadom na životné prostredie a ich cieľom je ponúknuť deťom bezpečný a čistý svet. - vyrobené z dreva, odolné materiály bezpečné pre deti - technológia Magic Touch znamená, že už nie sú potrebné žiadne tlačidlá - rozprúďte vo svojom drobčekovi tvorivosť a hudobného ducha - dva rôzne spôsoby hry: vlastná tvorba alebo za sprievodu klasických melódií - môžete nastaviť aj hlasitosť, kde je zaručená kvalita zvuku reproduktorom vyššej kvality - vyžaduje 3 AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia - vhodné pre deti od 12m+

Rozmery produktu: 30,5 cm x 12,7 cm x 22,9 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: