Quercetti stavebnica Migoga Junior Basic

Kód: PYG_6502
Neohodnotené
Značka: Quercetti
27,49 € –4 %
migoga basic
27,49 € –4 % 26,50 € / ks 22,08 € bez DPH
5-10 dní
Môžeme doručiť do:
3.3.2020

Vďaka stavebnici Quercetti Migoga Junior sa i menšie deti môžu hrať s guľôčkovou dráhou, ktorá bola vytvorená špeciálne pre ne. Všetky diely stavebnice sú veľké a majú rôzne farby, aby sa dali od seba ľahko rozoznať. Spojenia sú jednoduché a intuitívne, čo umožňuje rýchlo postaviť rôzne dráhy. Guľky majú priemer 4,5 cm a niektoré pri pohybe hrkajú. Sú navrhnuté tak, aby sa kotúľali pomaly a predlžovali tak deťom chvíle ich okúzlenia a prekvapenia; vďaka tomu hra deťom prináša poučenie i možnosť objavovať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka stavebnici Migoga Junior sa i menšie deti môžu hrať s guľôčkovou dráhou, ktorá bola vytvorená špeciálne pre ne. Všetky diely stavebnice sú veľké a majú rôzne farby, aby sa dali od seba ľahko rozoznať. Spojenia sú jednoduché a intuitívne, čo umožňuje rýchlo postaviť rôzne dráhy.

Guľky majú priemer 4,5 cm a niektoré pri pohybe hrkajú.

Sú navrhnuté tak, aby sa kotúľali pomaly a predlžovali tak deťom chvíle ich okúzlenia a prekvapenia; vďaka tomu hra deťom prináša poučenie i možnosť objavovať.

Stavebnica Migoga Junior zaisťuje dlhé hodiny zábavy a celkom bezpečného hrania, pretože vyhovuje všetkým bezpečnostným štandardom a boli pre ňu použité iba materiály najvyššej kvality.

Hra so stavebnicou Migoga Junior podnecuje deti, aby pri hľadaní nových riešení experimentovali, so záujmom pozorovali okolitý svet a metódou pokusov a omylov overovali nové nápady.

Hračka je určená deťom od 1,5 roka.

VEĽKÉ GUĽKY SA DOLU KOTÚĽAJÚ POMALY!

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: