CAM kočík LINEA CLASSY TRIS col. 587

Kód: BDR_C-90816.587
Neohodnotené
Značka: CAM
639 € –4 %
CAM kočík LINEA CLASSY TRIS col. 587
639 € –4 % 615 € / ks 512,50 € bez DPH
3 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
10.2.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

Podvozok kočíka je vyrobený v retro štýle s použitím súčasných moderných materiálov. Konštrukcia je z odolného ale ľahkého hliníku s pochrómovaním. Predné i zadné nafukovacie kolesá sú rovnakej veľkosti, vhodné do akéhokoľvek terénu. Pod kočíkom sa nachádza veľký kovový košík na drobnosti. Rukoväť kočíke je polohovateľná do niekoľkých polôh. Na podvozok možno jednoducho vďaka Quicky Systému nasadiť hlbokú vaničku, športovú časť i autosedačku Area Zero.

Hlboká vanička je vhodná pre deti od narodenia do 9 kg s možnosťou nasadenia v ľubovolnom smere. Vyrobená je z odolného plastu s odvetrávaním, vďaka čomu má dobré izolačné vlastnosti a je odolná voči vetru a nepriaznivému počasiu. Celá vanička je potiahnutá dekorom látky a koženky s kamienkami vďaka čomu má luxusný vzhľad a čistú líniu. Dno vaničky je polohovateľné z vonkajšej strany a vystlané mäkkým matracom. Strieška je doplnená o šilt, ktorý chráni dieťatko pred ostrým slnkom. Na jednoduchý prenos vaničky slúži madlo vaničky integrovanév samotnej strieške. Súčasťou výbavy kočíka je i kryt na vaničku.

Vaničku možno po zakúpení Auto Kit použiť i ako autosedačku pre deti od narodenia do 10kg.  

Športová sedačka je nasaditeľná v smere i protismere jazdy kočíka. Chrbtová opierka je polohvateľná až do úplného ľahu a samostatne možno polohovať i opierku na nožičky. Polohovacia strieška je dostatočne veľká, aby tienila dieťaťu i v ľahu. Súčasťou športovej časti sú nastaviteľné 5-bodové pásy (nastaviť možno i spodný pás, ktorý vedie medzi nožičkami dieťatka) a mäkčené madlopre väčšie pohodlie. V nepriaznivom počasí ochráni dieťtko nánožník na športovú časť,ktorý zakryje telo dieťatka.  

Kočík je vybavený autesedačkou Zero +. Táto sedačka výsledkom niekoľkoročného vývoja prechádzajúceho modelu. Má vylepšenú ochranu proti bočnému nárazu a lepšiu ergonómiu pre spánok dieťaťa a jeho pohodlie. Súčasťou autosedačky je mäkká novorodencká vložka, vďaka ktorej je chrbátik dieťatka v optimálnej polohe a nedochádza k tlaku na dýchacie cesty dieťatka. Slnečná clona autosedačky je sklopiteľná a ochraňuje dieťatko pred prudkým slnkom. Kryt hlbokej korby možno zároveň použiť i ako kryt na autosedačku.

Ako doplnok je možné k sedačke Zero + dokúpiť základňu Are Base pre uchytenie v automobile, ktorá veľmi uľahčuje manipuláciu so sedačkou pri umiestnení v automobile.

Súčasťou kočíku je taktiež univerzálna pláštenka, ktorú možno použiť na hlbokú korbu i špotovú sedačku a nová moderná taška vo farbe kočíka s cestovnou prebaľovacou podložkou.    

  • Rozmer s vaničkou: 60 x 122,5 x 122 cm
  • podvozok zložený : 60 x 85 x 369cm
  • Vanička vnútro: 80 x 35 x 18-22 cm
  • Hmotnosť: 15,1kg
  • Hmotnosť podvozok:  10,2 kg

   

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: