AVENT Odsávačka mlieka Natural s Via systémom

Kód: AGS_676324
Neohodnotené
Značka: Avent
45,99 € –2 %
AVENT Odsávačka mlieka Natural s Via systémom
45,99 € –2 % 44,90 € / ks 37,42 € bez DPH
2 až 3 dni
Môžeme doručiť do:
15.2.2023
• odsávanie, uskladnenie a kŕmenie v jednom systéme• mlieko je odsávané priamo do pohárika AVENT

Detailné informácie

Podrobný popis

• neobsahuje Bisphenol (0%BPA)
• materiál: PP (polypropylén)

 

• ľahká manipulácia

 

 

• odsávanie, uskladnenie a kŕmenie v jednom systéme

 

 

• mlieko je odsávané priamo do pohárika AVENT

 

 

• extra mäkký novorodenecký cumlík na fľašu Natural

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaše materské mlieko je odsávané priamo do pohárika AVENT, z ktorého po pripojení cumlíka môžete nakŕmiť vaše dieťa. Balenie obsahuje 3 univerzálne poháriky. Použite rovnaký pohárik na odsávanie, uskladnenie a kŕmenie. Ideálny na skladovanie v chladničke alebo mrazničke. 

 

 

 

 

 

Obsah:

 

 

• manuálna odsávačka s krytom hrdla

 

 

• 3x VIA pohárik 180ml

 

 

• 1x VIA adaptér

 

 

 

 

 

 

 

Odsávačka materského mlieka AVENT natural Vám pomôže ľahko odsať mlieko z prsníka priamo do zásobníkov AVENT alebo do VIA pohárikov na uskladnenie v chladničke alebo v mrazničke. Tak je možné, aby ktokoľvek nakŕmil Vaše dieťa materským mliekom počas Vašej neprítomnosti. AVENT odsávačka mlieka Natural je všeobecne obľúbená medzi mamičkami i zdravotníckym personálom všade na svete, kde našli zaľúbenie v jej revolučnom dizajne. Odsávanie mlieka odsávačkou AVENT Natural je jemnejšie, kľudnejšie a efektívnejšie než ostatnými bežne dostupnými odsávačkami. 

 

 

 

 

 

Odsávačka pracuje rýchlo, jemne a ticho, bez potreby elektriny alebo batérií.

 

 

 

 

 

V nedávnych klinických testoch boli porovnávané priamo mamičkami v pôrodniciach elektrické odsávačky s odsávačkou AVENT. Porovnávalo sa podľa úľavy po použití, podľa veľkosti podtlaku a podľa celkového pohodia pri odsávaní. Na konci pokusu, keď si mamičky mohli vybrať medzi elektrickou odsávačkou a odsávačkou, dalo 64% mamičiek prednosť odsávačke AVENT.

 

 

 

 

 

Tajomstvo úspechu je v kombinácii silikónovej masážnej vložky s výstupkami v tvare okvetného lístka so silikónovou membránou, ktoré spoločne počas odsávania navodzujú podobné pocity ako pri dojčení.

 

 

 

 

 

Mäkká silikónová vložka s masážnymi výstupkami zaisťuje masáž prsníkov. Keď stláčate páku odsávačky, výstupky sa pohybujú hore a dole a jemne masírujú dvorec bradavky. Masáž prsníka zaisťuje bezbolestné a prirodzené odsávanie materského mlieka.

 

 

 

 

 

Silikónová membrána 100% zaručuje potrebný tlak na odsávanie. Silu podtlaku a frekvenciu odsávania si môžete sama regulovať stláčaním páky odsávačky.

 

 

 

 

 

Záver – viac odsatého mlieka prirodzenejším spôsobom než u ostatných odsávačiek. Pretože je odsávanie jemné a bezbolestné, pomôže Vám odsávačka AVENT prekonať i bežné problémy, ako sú naliate prsníky či popraskané bradavky.

 

 

 

 

 

 

Pozrite si krátke video, ktoré vám predstaví novú odsávačku NATURAL:
www.youtube.com/embed/YyUISAmnM78

 

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávačky mlieka
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: