Caboo nosič - TESTER - požičovňa

Kód: MAM_CABOO DEMO
Neohodnotené
Značka: Closeparent
65 € –15 %
Caboo nosič - TESTER - požičovňa
65 € –15 % 55 € / ks 45,83 € bez DPH
5-10 dní
Môžeme doručiť do:
30.4.2021
Ponúkame Vám možnosť vyskúšať si nosič Caboo "demo carrier" predtým, ako sa rozhodnete nosič naozaj kúpiť. V podrobnom popise nájdete presný postup, ako si nosič požičať a čo Vás to bude stáť, resp. kedy máte toto požičanie zadarmo. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Postup pri požičaní:

1. Po objednávke CABOO DEMO CARRIER zašlite na náš účet 2800348565/8330 sumu 55 ako zálohu - do poznámky prosím uveďte svoje meno.

 

Táto suma je vratná, teda po vrátení výrobku vám ju zašleme naspäť - nie je možné objednať si požičanie nosiča formou dobierky. Záloha za požičanie nosiča Vám bude buď znížená o požičovné alebo v prípade záujmu si vyberiete farebné prevedenie nosiča Manduca, ktorý chcete a táto záloha bude považovaná za platbu nosiča a požičanie Caboo demo carrier na dobu maximálne 7 dní ste mali zadarmo.

 

2. Po pripísaní platby na náš účet, Vám nosič pošleme 1. triedou, aby ste balík dostali na nasledujúci pracovný deň.

 

3. Od nasledujúceho dňa po odoslaní nosiča začína výpožičná lehota, ktorej dĺžku si určíte sami. Požičovné je 1€ na deň,5 na týždeň.

 

4. Vrátenie nosiča – dôležitá je pečiatka na balíku (teda deň odoslania), poplatok za požičanie sa počíta len do tohoto dňa.

 

5. Po vrátení a skontrolovaní nosiča Vám sumu zníženú o požičovné vrátime späť na Váš účet.

 

6. Ak sa Vám požičaný nosič zapáči a objednáte si ho do 3 dní od vrátenia, v takom prípade Vám ako sme už spomínali vyššie požičovné nebudeme vôbec účtovať (Vaša záloha bude považovaná za platbu za nový nosič).

 

7. Pri zašpinení ťažko vyčistiteľnými škvrnami (ovocie a zelenina typu mrkva, čučoriedky a pod., víno, olej..) Vám budeme účtovať poplatok 17 €

 

8. Pri nenávratnom poškodení nosiča (roztrhnutiu, prepálenie, porezanie) Vám výrobok zašleme naspäť, stane sa Vaším majetkom a vystavíme Vám doklad o jeho kúpe.

 

9. Dostupnosť nosiča si prosím vždy vopred overte na telefónnych číslach 0944 131 493 alebo 0948 148 609 či mailom nainfo@kmart.sk

 

10. Nosič alebo šatku si môžete prísť požičať aj osobne na našu predajňu - Drieňová 40, 821 02  Bratislava, kde Vám zaškolený personál rád ukáže a poradí ako ich používať a rovnako aj zálohu zaplatí v hotovosti na predajni.

 

 

 

Príklad: 

 

1. Požičiate si nosič Caboo, zaplatíte zálohu 55€ . Po vyskúšaní sa rozhodnete pre jeho kúpu a informujete nás o tom mailom alebo telefonicky. Vaša zálohová platba bude považovaná za platbu za nosič a hneď po vrátení požičanej Manducy Vám pošleme novú - farebné prevedenie podľa Vašich požiadaviek. 

 

2. Požičiate si nosič Caboo, zaplatíte zálohu 55€. Po týždni nám nosič zašlete naspäť a my Vám po skontrolovaní nosiča vrátime naspäť sumu zníženú o požičovné na týždeň, teda 50eur.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: