Tierra Verde Bieliaci prášok PUER 5kg - papierové vrece

Kód: MAM_BIELIACI PRASOK 5KG - KANYST.
Neohodnotené
Značka: MaM
26,05 € 21,71 € bez DPH
5-10 dní
Môžeme doručiť do:
27.2.2020
Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na prádlo na báze aktívneho kyslíka.Pri praní bieleho prádla mydlovými orechmi doporučujeme použiť bieliaci prášok PUER, pretože orechy neobsahujú chemické bieliace látky ako bežné prášky na pranie (preto sú tak

Detailné informácie

Podrobný popis

Soľ na škvrny, bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kyslíka. Pri praní bieleho prádla s mydlovými orechmi doporučujeme použitie prípravku PUER, pretože orechy neobsahujú chemické bieliace látky ako bežné prášky na pranie (preto sú tiež šetrné k farebnému prádlu). PUER je sóda obohatená o kyslík. Použitím sa rozkladá na vodu, kyslík a uhličitan sodný. Je úplne biologicky odbúrateľný, a je preto ekologickou alternatívou bieliacich prípravkov na báze chlóru. Naviac má tiež účinky antimikrobiálne.

 

PUERje vhodný nielen k bieleniu bieleho prádla, dá sa tiež použiť v domácnosti ako alternatívny čistiaci prostriedok:

 

 

Čistenie WC: Do misy nalejte konvicu horúcej vody (v studenej vode sa prášok nerozpustí a neaktivizuje) a vsypte 1-2 lyžice prášku PUER. Nechajte cca 10 minút rozpustiť, potom misu umyte kefou. Pri usadenom vodnom kameni odporúčame nechať prášok pôsobiť celú noc.

 

 

Čistenie odtokov drezov, umývadiel a vaní:: Do odtoku nasypte 1-2 lyžice prášku PUER a zalejte hrnčekom teplého octu. Ocot s práškom vytvorí penu a rozpustí mastné usadeniny. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom zalejte teplou vodou. Je účinný aj na plesne v kúpeľni.

 

 

Zloženie: Perkarbonát sodný (sóda obohatená kyslíkom).

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: