Tierra Verde Vločky zo žlčového mydla 400g

Kód: MAM_VLOCKY400
Neohodnotené
5,10 € / ks 4,25 € bez DPH
5-10 dní
Môžeme doručiť do:
13.10.2022
Vločky zo žlčového mydla sú veľmi účinné pri odstraňovaní škvŕn a nečistôt najmä organického pôvodu (mastnota, ovocie a zelenina, krv, atrament, tráva, červené víno, potraviny).

Detailné informácie

Podrobný popis

Vločky zo žlčového mydla sú veľmi účinné pri odstraňovaní škvŕn a nečistôt najmä organického pôvodu (mastnota, ovocie a zelenina, krv, atrament, tráva, červené víno, potraviny). Hodí sa k namáčaniu silne znečisteného prádla (spolu s bieliacim práškom PUER), ako prídavok do mydlového slizu alebo k posilneniu pracieho účinku pre silne znečistené prádlo. Vhodné pre biely aj stálofarebný textil z prírodných i syntetických vlákien.

Spôsob použitia, dávkovanie: Namáčanie prádla: do namáčací kúpeľa pridajte cca 1 zarovnanú lyžicu vločiek, pred pridaním prádla rozpustite.

Pranie: pre posilnenie pracieho účinku do bubna práčky pridajte cca 1 zarovnanú lyžicu (k praciemu gélu či prášku, mydlovým orechom) Zloženie: Viac ako 30% mydlo, menej ako 5% voda, parfumácie, žlčové enzýmy, oxid titaničitý, chlorid sodný, glycerín, hydroxid sodný, silikát sodný.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: