Aquarapid Detské rukávniky na plávanie Aqua Rings - modrá

Kód: RYB_AR.BLUE
Neohodnotené
25,90 € –5 %
aqua rings
25,90 € –5 % 24,40 € / ks 20,33 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2023

Aqua Rings od výrobcu Aquarapid sú  okrúhle rukávniky s penou vo vnútri pre deti od 6 mesiacov do 6 rokov.  Vďaka prepracovanej konštrukcii a kruhovému tvaru sú vhodné aj pre najmenšie deti, ktoré však už udržia vzpriamene hlavičku.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Aqua Rings od výrobcu Aquarapid sú  okrúhle rukávniky s penou vo vnútri pre deti od 6 mesiacov do 6 rokov. 

Vďaka prepracovanej konštrukcii a kruhovému tvaru sú vhodné aj pre najmenšie deti, ktoré však už udržia vzpriamene hlavičku.

Okrúhly tvar je špeciálne navrhnutý tak, aby rozvíjal motoriku dieťaťa. Rukávniky predstavujú bezpečnú a spoľahlivú oporu pri učení plávania začínajúcich aj skúsenejších plavcov v plaveckých škôlkach či na baby kurzoch. Sú perfektnou pomôckou aj do domácich bazénov, na kúpaliská či na dovolenku pri mori

Aqua Rings majú nosnosť 30 kg. Celkový priemer pri úplnom nafúknutí je 19,5cm. Otvor pre pažu dieťaťa varíruje podľa intenzity nafúknutia cca od 4cm do 7cm. Povrch otvoru pre detskú ruku je zjemnený a upravený tak, aby uľahčovať ich navliekanie a poskytoval maximálne pohodlie aj pri dlhšom používaní.

Rukávniky Aqua Rings sú na slovenskom trhu zatiaľ novinkou, ale v mnohých krajinách EÚ ako je napríklad Švédsko, Taliansko či Veľká Británia sa dlhodobo tešia mimoriadnej obľube. 

aqua-rings-vyhody-nafukovacich-rukavnikov

Aqua Rings boli navrhnuté v spolupráci s talianskymi a švédskymi trénermi plávania, fyzioterapeutmi a rodičmi. Majú špecifický kruhový tvar, ktorý dieťaťu poskytuje potrebnú oporu, no zároveň prirodzenú slobodu pohybu. Kruhový tvar uľahčuje plávanie na bruchu aj na chrbte, pričom zabezpečuje jednoduché a bezpečné zmeny tejto polohy. Chrbtica a kĺby dieťaťa nie sú namáhané a sú udržiavané anatomicky správne.

Aqua Rings sú vyrobené z kvalitných a udržateľných materiálov. Ich konštrukcia pozostáva z troch vrstiev - vnútorná pena, vonkajší plášť a prídavný plášť. EVA pena je charakteristická svojou mäkkou a zároveň pevnou štruktúrou. Je nepostrádateľnou súčasťou takmer všetkých plaveckých pomôcok, ako sú dosky, piškóty či plavecké pásy. Dieťa nadnáša a poskytuje mu bezpečie. 

Pena je chránená PVC plášťom, ktorý ju oddeľuje od vzduchovej komory rukávnika. Aqua Rings sú oproti klasickým, nafukovacím rukávnikom spoľahlivejšie, pretože je ich vonkajší obal odolnejší voči prepichnutiu či prehryzeniu. V prípade raritného pretrhnutia, rukávniky dieťa stále nadnášajú, podobne ako pri neúplnom nafúknutí. 

Aqua Rings sú vyrábané v niekoľkých farebných prevedeniach. Všetky farby sú veľmi jasné, čím pomáhajú malého plavca zviditeľniť a odlíšiť v kolektíve. Rukávniky spĺňajú európske normy EN71, REACH a EN13138 produktov asistencie plávania.

DETSKÉ RUKÁVNIKY NA PLÁVANIE AQUA RINGS

 • nové penové rukávniky pre deti od 6 mesiacov do 6 rokov
 • univerzálna veľkosť s maximálnou nosnosťou 30kg
 • vhodné pre deti, ktoré už zvládajú držanie hlavičky
 • skvelé ako pre začiatočníkov, tak aj pre skúsenejších
 • ideálne na plavecké kurzy, do domácich bazénov či na dovolenku
 • jednoducho sa na navliekajú a sú pohodlné
 • kruhový tvar a spoľahlivá vnútorná pena
 • navrhnuté trénermi a fyzioterapeutmi
 • pestré farby pre zviditeľnenie a odlíšenie dieťaťa
 • kvalitné materiály odolnejšie voči prepichnutiu
 • bezpečná plavecká pomôcka
 • kvalitné PVC bez ftalátov
 • CE certifikát, EN 71 (Certifikát CE označuje výrobky, ktoré vyhovujú právnym predpisom Európskej únie, a tak sa môžu voľne predávať na európskom trhu. Tým, že na svoj produkt výrobca pripojí označenie CE, tak na vlastnú zodpovednosť vyhlasuje, že tento výrobok je v súlade so všetkými právnymi požiadavkami na toto označenie a teda sa môže predávať v celom Európskom hospodárskom priestore a Turecku.)

 

UPOZORNENIE

Detské rukávniky Aqua Rings nechránia pred utopením. Ide o plaveckú pomôcku, pre povzbudenie vodných aktivít u detí, preto ju dôrazne odporúčame používať len pod dozorom dospelej osoby. Rukávniky vždy dôkladne nasaďte a dofúknite. Po použití nenechávajte rukávniky nafúknuté na priamom slnku. 

Dodatočné parametre

Kategória: Rukávniky a kolieska
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: