CHEREK KOLIESKA PRE POKROČILÝCH

Kód: RYB_91116
Neohodnotené
Výrobca: Cherek
28,80 € –14 %
CHEREK KOLIESKA PRE POKROČILÝCH
28,80 € –14 % 24,89 € 20,74 € bez DPH
Môžeme doručiť do:
30.8.2018
5-10 dní
Jedinečné nafukovacie rukávniky! Revolučný patent od nemeckej značky Cherek! Čerevné kolieska sú oproti zeleným objemovo menšie (otvor na ruku je rovnaký) - poskytujú menšiu stabilitu a nechávajú väčší priestor pre samostatnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedinečné nafukovacie rukávniky! Revolučný patent od nemeckej značky Cherek!

Čerevné kolieska sú oproti zeleným objemovo mešie (otvor na ruku je rovnaký) - poskytujú menšiu stabilitu a nechávajú väčší priestor pre samostatnosť. Sú určené deťom, ktoré sa vedia s ľahkosťou pohybovať v zelených kolieskach a vedia sa otáčať bez pomoci okolo svojej osi.

Komfort a bezpečnosť pre Vaše detičky!
Klasické trojuholníkové rukávniky majú nadnášací vačok až nad ramenom dieťatka. Zo spodu ruka nie je nadnášaná. Deti nie sú dostatočne nadnášané, čo im prináša neistotu pri ich prvých plaveckých pohyboch.Narozdiel od klasických nafukovacích rukávnikov majú Cherek kolieska kruhový tvar, pričom otvor na rameno je umiestnený priamo v strede kolieska. To zabezpečuje väčšiu nadnášaciu schopnosť koliesok.

NAVIAC kolieska Cherek sú vyrábane z kvalitnej gumy. Vnútri koliesok sa nachádza pena v ochrannej fólii. Vďaka tejto výplni koliesko nadnáša aj ak nie je nafúkané. Penová výplň zabezpečuje neponorenie koliesok aj po prípadnom prerezaní - narazení na ostrí predmet!

 Rukávniky je možné používať až keď je dieťatko na ne dostatočne psycho-motoricky vyzreté! Je nutné, aby dieťatko zvládlo nasledovnú skúšku: keď dieťatko chytíme za ramená, musí byť schopné udržať ich vo vodorovnej polohe. Toto je dieťatko schopné cca okolo 7./8. mesiaca.

Kolieska Cherek pre deti sa vyrábajú v dvoch variantoch:

Zeleno-žlté kolieska sú určené pre začiatočníkov.

Červeno-žlté kolieska sú určené pre pokročilých.

 

Vek, váha či výška pri výbere variantu koliesok Cherek nezohráva rolu! Vyberajte podľa pokročilosti dieťatka! Ak nemáte ešte skúsenosť s používaním koliesok Cherek odporúčame Vám začať variantom pre začiatočníkov. Stredový otvor je u oboch rovnako veľký.

UPOZORNENIE: nezatláčajte uzáver na nafúkanie rukávnikov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Rukávniky a kolieska
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: