FREDS SWIMTRAINER "CLASSIC" ŽLTÉ KOLESO (20-36 KG)

Kód: RYB_9119
Neohodnotené
24,90 € / ks 20,75 € bez DPH
5-10 dní
Môžeme doručiť do:
20.2.2023
Žltý SWIMTRAINER "Classic" je určený k metodickému prechodu k voľnému plavániu. Tento SWIMTRAINER "Classic" bol navrhnutý pre deti s hmotnosťou cca 20 kg až 36 kg (od 4 rokov do 8 rokov - v závislosti od váhy) a je vhodný len pre pokročilých.

Detailné informácie

Podrobný popis

Žltý SWIMTRAINER \"Classic\" je určený k metodickému prechodu k voľnému plavániu. Tento SWIMTRAINER \"Classic\" bol navrhnutý pre deti s hmotnosťou cca 20 kg až 36 kg (od 4 rokov do 8 rokov - v závislosti od váhy) a je vhodný len pre pokročilých.


- môžu v nich plávať deti mladšie ako 1 rok (od 8 kg)


- sú jedinými kolesami na slovenskom trhu, v ktorých sú deti v polohe plávania
- vďaka nim sa Vaše dieťa môže naučiť plávať pomocou rokmi osvedčenej trojstupňovej výučby plávania, ktorá je známa už vo viac ako tridsiatich krajinách sveta
- kolesá Swimtrainer \"Classic\" boli vyvinuté pre rozvoj a zábavu Vašich detí s dôrazom na dodržanie maximálnej bezpečnosti, neobsahujú ftaláty a sú testované v skúšobniach TÜV a GS

3-stupňový systém výučby plávania SWIMTRAINER \"Classic\" optimálne podporuje deti pri kontakte s vodou a pri výučbe plávania. Poskytuje deťom veľa zábavy a má vysoký stupeň bezpečnosti. Dieťa alebo batoľa je v patentovanom kolese SWIMTRAINER \"Classic\" v ideálnej pozícii na plávanie, má voľné ruky pre uchopenie hračky a môže sa voľne pohybovať nohami. Dieťa si týmto hravým spôsobom  začne vytvárať pozitívny vzťah k vode.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: