Kraulquappen Sada na opravu Cherek's

Kód: RYB_249422
Neohodnotené
Značka: Cherek
2,29 € –6 %
lepidielko
2,29 € –6 % 2,15 € / ks 1,79 € bez DPH 2,15 € / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.2.2023

Sada na opravu rukávnikov Cherek. Lepidielko pomocou paličky nanesiete na miesto, kde máte na rukávniku dierku a zalapíte. Návod je súčasťou balenia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada na opravu - lepidielko už nie je súčasťou balenia rukávnikov Cherek od r. 2019, nakoľko sa zistilo, že väčšina zákazníkov ho vyhodí/stratí a dopytuje sa po ňom, až keď ho je reálne treba. Takže sa kvôli ekologickej ale aj ekonomickej stránke veci rozhodlo, lepidlo automaticky nepribaľovať k rukávnikom.

 

Súprava je špecificky určená na opravu Cherek's KraulQuappen

Návod na použitie:
Uistite sa, že poškodená oblasť je čistá, suchá a bez mastnoty. Potom v tenkej vrstve naneste lepidlo a nechajte schnúť asi 10 hodín. Tento postup môžete viackrát opakovať, kým nie je poškodenie zatavené. Chemická reakcia medzi lepidlom a PVC fóliou plaveckej pomôcky utesňuje poškodenie, plavecké koliesko zostáva elastické.

Bezpečnostné upozornenie:
Pri kontakte s pokožkou: Odstraňte zvyšky lepidla a umyte pokožku mydlom a vodou. Po požití: Vypláchnite ústa a vypite pohár vody. Nevyvolávajte zvracanie – nebezpečenstvo vdýchnutia! Kontaktujte lekára.
Pri kontakte s očami: Dôkladne opláchnite oči tečúcou vodou. Kontaktujte lekára. Hlavnou zložkou je cyklo-hexanón (p = 1013,25 hPa, T = 25 ° C).

 

Uchovávajte mimo dosahu detí!

 

Sada obsahuje uzatváreteľnú ampulku s cca 0,5 ml tekutinou na opravu a aplikačnú tyčinku na nanášanie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: