Health Link BIO sirup z agáve 250ml

Kód: SIL_HL-AGAVE
Neohodnotené
Značka: HEALTH LINK
3,99 € –25 %
Health Link BIO sirup z agáve 250ml
3,99 € –25 % 2,99 € / ks 2,49 € bez DPH 1,20 € / 100 ml
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Health Link BIO sirup z agáve 250ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Health Link BIO sirup z agáve 250ml

 

Výborný sirup do sladkého pečiva, dezertov, ovocných šalátov, jogurtov, na musli, palacinky, na osladenie nápojov.

Agávový sirup Sirup z agáve je prírodné mexické sladidlo na báze fruktózy. Obsahuje vysoký podiel ovocného cukru, menšie množstvo dextrózy a veľmi nízke množstvo klasického cukru. Preto je vhodným sladidlom pre ľudí s nadváhou a pri redukčných diétach.

Agávový sirup bol mexickými Aztékoch po stáročia používaný ako sladidlo a dochucovadlo, aj keď aj oni si boli vedomí jeho zdravotných účinkov a používali ho aj ako medicínu, predovšetkým pri hojení rán.

Agávový sirup je približne 1,5 krát sladší ako cukor a v receptoch preto často nahrádza cukor alebo med. Pre vegetariánov je vítanou alternatívou k medu, ktorý niektorí považujú za živočíšny produkt. Agávový sirup sa ľahko a rýchlo rozpúšťa, a preto je vhodným sladidlom do studených nápojov, napr ľadový čaj. Pridáva sa tiež do raňajkových cereálií ako spojivo.

Vhodný do sladkého pečiva, dezertov, ovocných šalátov, jogurtov, na musli, palacinky, na osladenie nápojov.

Krajina pôvodu: Mexiko

Značka: Health Link
EAN:8594046601021

UPOZORNENIE
Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: