SARIS Autonosič BONES 3- bicykle

Kód: CKL_BONES3
6 hodnotení
Značka: SARIS
189 € –11 %
SARIS Autonosič BONES 3- bicykle
189 € –11 % 169 € / ks 140,83 € bez DPH
5-10 dní (1 ks)
Môžeme doručiť do:
15.7.2020

Ikona medzi autonosičmi na zadné dvere - Populárny Bones nosič - pre 3 bicykle, jednoducho a rýchlo.Oblúkovo vytvarované ramená umožnia montáž nosiča aj cez spojler zadných dverí, či kufra. Uložené bicykle sú v 2 rovinách, čo bráni ich vzájomnému dotyku

Detailné informácie

Podrobný popis

Výkon. Vzhľad.  • Keď existuje miesto, kde sa stretne funkčnosť a tvar a kde praktickosť sa stane prakticky neodolateľnou, je to miesto zrodu “bike” autonosiča radu Bones. Navrhnutý v spolupráci so známym dizajnérom  Fabiom Pedrinim a ocenený 4.5 z 5 hviezd od Bicycling Magazine, Bones ukázal, že je oveľa viac ako ďalším z radu “zadných” autonosičov na bicycle. Je svedectvom štýlu, dizajnu, pohodlia a odolnosti.

 

  • Schopný a výkonný autonosič na bicykle by mal byť viac ako len spôsobom prepravy Vášho bicykla z bodu A do bodu B. Mal by byť jednoducho obsluhovateľný a hlavne šetrný k dvom Vašim cennostiam -  bicyklu a automobilu.  

 

Špecikikácia:

 


Kapacita 3 bicykle
Nosnosť 48 Kg (16kg na 1 bicykel)
Váha nosiča 5,0 Kg
TUV cert. ISO 15263-4:2006/XP R18-904-4:2008
Uzamknutie Nie   • Vstrekom tvarované ramená a nohy sú najpevnejšie na trhu.

   • Vyrobené zo 100% recyklovateľných, nehrdzavejúcich materiálov.

   • Protipohybové remene so západkov držia bicykle v stabilnej polohe počas jazdy.

   • Oblúkový tvar ramien je vhodný aj na autá so spoilermi a umožní oddeliť od seba bicycle na rôznych úrovniach.

   • Patenty vydané a ďalej prerokúvané.

   • Farba Sivá. 


Dizajn:


Myslelo sa na všetko.  • Pri takých detailoch, ako je pracka so západkou na remeňoch, či gumené styčné opierky nôh, u autonosičov Bones sa naozaj nezabudlo na nič. Konštrukcia remeňov a ich správne ukotvenie znemožní akýkoľvek bočný a vertikálny posun nosiča počas jazdy. S nosičom bicyklov Bones sa naozaj nemusíte obávať, že sa niečo počas transportu poškodí.

  • Háky remeňov sú obtiahnuté vinylovým lakom, ktorý je šetrný k laku auta a uchytenie (inštalácia) nosiča k automobilu sa stáva rýchlou a bezproblémovou záležitosťou.

  • Oblúkový tvar ramien nosiča Bones je kompatibilný so skoro každým typom auta—od sedanov, hatchbackov po mini–vany—problémom nie sú ani aurá so spoilermi. A kedže ide o nosič na kufor alebo zadné dvere, Vaše bicycle sú Vám poruke kedykoľvek. A to bez namáhavého zdvyhania nad hlavu, balancovania či polohovania! Jednoducho šetríte energiu na jazdu bicyklom.

  • Zkonštruovaný z odolných a pevných, 100% recyklovateľných plastov, Bones je jednoznačne najtuhším a najpevnejším nosičom dnes na trhu!

  • Vstrekom vylisované ramená a nohy nosiča nikdy nezhrdzavejú a unesú 2 bicykle bez problémov, oddeľujúc ich na rôznych úrovniach. A budte si istí, že sa počas transportu bicycle nedotýkajú, ani o seba neudierajú.


\"USA.1.\"


Všetky bike-nosiče Saris sa vyrábajú v US, v meste Madison, Wiscounsin.


A z limitovanou doživotnou zárukou už žiadný iný nosič na bicykel potrebovať nebudete!


 


 

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
RL Avatar autora Hyundai i30, r.v. 2014 8.6.2020 14:30
Je mozne pouzit tento nosic na tomto aute?
Odpovedať