Blam! Spoločenská hra Čakra

Kód: PYG_20-62106
Neohodnotené
Značka: Blam!
23,49 € –6 %
Chakra krabice
23,49 € –6 % 21,99 € / ks 18,33 € bez DPH
5-10 dní
Môžeme doručiť do:
15.2.2023

Krásna a zaujímavá hra pre 4 až 8 hráčov od ôsmich rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi návyková hra s neotrelou mechanikou pre dvoch až štyroch hráčov od ôsmich rokov, v ktorej posilujete a harmonizujete svoje čakry. Dôležitou súčasťou taktiky je správna meditácia a potláčanie negatívnej energie. Víťazom sa stáva hráč, ktorý dosiahne najvyššiu úroveň naplnenia. Dýchajte hlboko … Slyšte svoje myšlienky … Harmonizujte svoje čakry a uvoľnite sa, aby vás opustilo všetko negatívne. Meditujte nad svojou stratégiou a nechajte sa so svojimi pocitmi doviesť až k víťazstvu! V priebehu hry hráči zbierajú energiu vo forme kryštálov rôznych farieb, ktoré ukladajú na svojej hracej ploche a následne ich usmerňujú, teda presúvajú tak, aby harmonizovali svoje čakry. Hra končí, ak má jeden z hráčov na konci hracieho kola najmenej päť harmonizovaných čakier. Záverečné bodovanie potom určí víťaz – hráč s najvyššou úrovňou naplnenia. Obsah balenia: 4 dvojdielne hracie plochy 96 kryštálov energie 20 žetónov inšpirácie 8 žetónov naplnenie 28 žetónov meditácia 1 žetón prvého hráča spoločná lotosová hracia plocha vesmírny vak

Dýchajte hlboko … Počujte svoje myšlienky … Harmonizujte svoje čakry a uvoľnite sa, aby vás opustilo všetko negatívne. Meditujte nad svojou stratégiou a nechajte sa so svojimi pocitmi doviesť až k víťazstvu!

V priebehu hry hráči zbierajú energiu vo forme kryštálov rôznych farieb, ktoré ukladajú na svojej hracej ploche a následne ich usmerňujú, teda presúvajú tak, aby harmonizovali svoje čakry. Hra končí, ak má jeden z hráčov na konci hracieho kola najmenej päť harmonizovaných čakier. Záverečné bodovanie potom určí víťaz – hráč s najvyššou úrovňou naplnenia.

Obsah balenia:
4 dvojdielne hracie plochy
96 kryštálov energie
20 žetónov inšpirácie
8 žetónov naplnenie
28 žetónov meditácia
1 žetón prvého hráča
spoločná lotosová hracia plocha vesmírny vak

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Stolné hry
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: