Granna Sadíme les

Kód: PYG_02202
Neohodnotené
Značka: Granna
10,50 € / ks 8,75 € bez DPH
5-10 dní
Môžeme doručiť do:
5.2.2020

V tejto hre si vyskúšate vysadiť les. Vašou úlohou bude vypestovať päť stromov. Každý z nich sa skladá z troch častí. Hádžte dvoma kockami a podľa výsledkov si priberajte vhodné dieliky. Vyhráva ten, kto ako prvý vypestuje päť stromov! Návod v češtine i v slovenčine. Odporúčané Asociáciou klinických logopédov ČR.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysádzali ste už les? Pokiaľ nie, skúste to dnes! Pri tej vašej krásnej práci spievať budú všetci vtáci!

 
V tejto hre si vyskúšate vysadiť les. Vašou úlohou bude vypestovať päť stromov. Každý z nich sa skladá z troch častí. Hádžte dvoma kockami a podľa výsledkov si priberajte vhodné dieliky. Vyhráva ten, kto ako prvý vypestuje päť stromov! Návod v češtine i v slovenčine.
 
Novinka z radu DRÁČIK FRÁČIK ODPORÚČA zvíťazila v súťaži „Vymysli hru, staň sa autorom Granny!“ Hra má dva varianty – základný pre deti od 4 do 7 rokov a pokročilý pre deti od 8 do 10 rokov. Každý hráč dostane na začiatku plochu hájika, na ktorej následne bude skladať svoje stromy. Jednotlivé dieliky si hráči priberajú na základe výsledku hodu dvoma kockami, pričom sami rozhodujú, čo ktorá kocka označuje. Hra tak deti učí predvídať, plánovať a strategicky myslieť. Priložený vzdelávací plagát prináša informácie o histórii využívania dreva človekom, poskytuje dôležité znalosti o funkcii a význame lesov pre život na celej planéte a zároveň deti učí, ako sa v lese správať a ako ho chrániť.
 
Obsah balenia:
20 dielikov stromu – úroveň 1 (základňa stromu)
20 dielikov stromu – úroveň 2 (koruna stromu)
20 vtákov v 5 rôznych druhoch (10 sýkoriek, 4 ďatle, 3 sojky, 2 kukučky, 1 výr)
2 kocky
4 plochy hájika
3 žetóny – zvieratká
český a slovenský návod s plagátom
obálka so semienkami smreku

Dodatočné parametre

Kategória: Stolné hry
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: