Granna UFO Farmár - spoločenská hra

Kód: PYG_02207
Neohodnotené
Značka: Granna
11,69 € –9 %
ufo
11,69 € –9 % 10,64 € / ks 8,87 € bez DPH 10,64 € / 1 ks
5-10 dní
Môžeme doručiť do:
7.12.2022

Si mimozemšťan a unášaš zvieratá. Tvoje kozmické stádo sa neustále rozrastá. Musíš si však dávať pozor – ufóni z iných planét si vyhliadli rovnakú korisť!

Detailné informácie

Podrobný popis

Si mimozemšťan a unášaš zvieratá. Tvoje kozmické stádo sa neustále rozrastá. Musíš si však dávať pozor – ufóni z iných planét si vyhliadli rovnakú korisť! Predvídaj ťahy svojich protihráčov, chytro manévruj flotilou lietajúcich tanierov a staneš sa UFOFARMÁROM! V kozmickom pokračovaní slávneho Superfarmára predstavujú hráči mimozemšťanov, ktorí prilietajú na Zem, aby tu skúmali neznáme druhy zvierat. Keď narazia na Superfarmárovu farmu, stane sa ich cieľom uniesť čo najviac zvierat a zhromaždiť ich na svojich kozmických základniach. Čím viac zvierat sa hráčovi podarí uniesť, tým viac získa bodov, nie je to však nič ľahké – okrem protihráčov komplikujú zhromažďovanie zvierat i vlky. Hra tak precvičuje pamäť, schopnosť koncentrácie, postreh a logické i strategické myslenie. Návod v češtine i v slovenčine.

Kozmický variant prináša do sveta farmárskych hier celkom nové a unikátne prvky – hráči už zvieratá nechovajú, ale ako mimozemšťania ich unášajú, aby ich mohli skúmať. A na to im slúžia skutočné lietajúce taniere! Hra pre 2 až 4 hráčov od 6 rokov je určená nielen deťom, ale i dospelým, je pri nej totiž potrebné dobre sa sústrediť a nenechať zaháľať mozgové závity. Hráči najprv postupne zakrývajú lietajúcimi taniermi jednotlivé zvieratá a potom tieto kozmické lode sťahujú na svoje základne – no bez ohľadu na to, kto ktorý lietajúci tanier na stôl položil. To, samozrejme, vyžaduje dobrú pamäť, ale i schopnosť rýchlo sa rozhodovať, zvoliť správnu stratégiu a zároveň okamžite reagovať na nečakané zmeny situácie spôsobené ťahmi protihráčov. Pravidlá prinášajú dva varianty hry a vďaka dvom rôzne náročným úrovniam počítania bodov navyše precvičia i matematiku.

 
Obsah balenia:
54 žetónov zvierat: 13 koní, 13 oviec, 13 králikov, 13 kráv
2 vlky
značka začínajúceho hráča
12 plastových kozmických lodí
4 kozmické základne
český a slovenský návod

Dodatočné parametre

Kategória: Stolné hry
Záruka: 2 roky

Granna UFOfarmář CZ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: