Chicco Celokaučukový cumlík Physio Soft, 16-36

Kód: AGS_73004.31
Neohodnotené
3,99 € –5 %
Chicco Celokaučukový cumlík Physio Soft, 16-36
3,99 € –5 % 3,79 € / ks 3,16 € bez DPH 3,79 € / 1 ks
3 až 5 dní
Variant
Môžeme doručiť do:
3.2.2023

Nový upokojujúci cumlík PHYSIO SOFT zabezpečí jemné kontrakcie aj počas spánku vášho dieťatka, čím pomáha predchádzať vzniku SIDS (Syndróm náhleho úmrtia dojčiat).Vhodný pre deti od 16-36 mesiacov

Detailné informácie

Podrobný popis

Je vyrobený z prírodného kaučuku, ktorý je mäkký, elastický, odolný, prirodzene a rýchlo prepúšťa teplo. Nový ortodontický cumlík Chicco  PHYSIO SOFT je anatomický a funkčný, pretože je prispôsobený fyziológii ústočiek dieťatka a správnym spôsobom stimuluje ich funkcie a vývoj. 
Ultra-tenký profil bázy savičky pomáha dieťatku správne zatvoriť ústa, zatiaľ čo jej vrchná časť je naklonená tak, aby bola zabezpečená dobrá poloha jazyka a aby jazyk vyvíjal správny tlak po bočných stranách. Výstupky pre jazyk sú umiestnené na spodnej strane savičky. Tieto maličké výbežky sú referenčným bodom pre dieťatko. Vďaka nim vaše bábätko kladie jazyk do správnej polohy a zároveň ho tlačí smerom nahor, čím je zabezpečený správny tlak pri prehĺtaní a saní. Priehlbinka na spodnej strane savičky pomáha dobrému rozloženiu tlaku na podnebie, a tým je zabezpečený jeho správny vývoj. Špeciálne navrhnutá vonkajšia časť cumlíka pomáha predchádzať vzniku začervenaní v okolí úst a zároveň dieťatko nikde netlačí ani keď spí tvárou dolu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: