BRITAX RÖMER Baby-Safe i-Size Flex Base

Kód: BDR_BR-155
Neohodnotené
Značka: RÖMER
189 € / ks 157,50 € bez DPH
3 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
2.9.2019
Naklonenie sedadiel sa líši v závislosti od modelu auta. V autách so sklopenými sedadlami môžete pomocou FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE prispôsobiť sklopení základne tak, aby zabezpečila pre vaše dieťa plochou polohu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Maximálne ergonomická a pritom úplne bezpečná pozícia pre vaše dieťa
Naklonenie sedadiel sa líši v závislosti od modelu auta. V autách so sklopenými sedadlami môžete pomocou FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE prispôsobiť sklopení základne tak, aby zabezpečila pre vaše dieťa plochou polohu. Poskytnete tak maximálne ergonomickú polohu pre vaše dieťa počas cestovania.
Prispôsobenie pre úplne pohodlnú a zároveň bezpečnú pozíciu pre vaše dieťa
V autách s naklonenými sedadlami môže byť hlava vášho dieťaťa naklonená vpred, keď je dieťa umiestnené v detskej autosedačke. Pomocou FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE môžete prispôsobiť sklopení základne a zaistiť tak ergonomickú, plochou polohu pre vaše dieťa, ktorá poskytuje úplné pohodlie a bezpečie. Základňa je ľahko prispôsobiteľná 4 rôznych pozícií pre absolútne bezpečie vášho dieťaťa a je vybavená indikátorom, ktorý ukazuje príliš plochou polohu sklopenia. nastaviteľné sklopenia
V autách s naklonenými sedadlami existuje riziko naklonenie hlavy dieťaťa vpred, keď je umiestnené v detskej autosedačke. Pomocou našej FLEX BASE môžete ľahko prispôsobiť polohu detskej autosedačky a zaistiť tak ergonomickú a pritom bezpečnú pozíciu pre vaše dieťa počas každej cesty.
Výškovo nastaviteľná oporná noha
Oporná noha poskytuje dodatočnú stabilitu pre detskú autosedačku pomocou opretia o podlahu auta. Minimalizuje pohyb a otáčanie a znižuje silu pohybu vpred, ktorá pôsobí na vaše dieťa v prípade nárazu, a pomáha tak chrániť vaše dieťa. Pre bezpečnú inštaláciu vo vašom vozidle je oporná noha výškovo nastaviteľná. Intuitívne indikátor informuje, kedy je oporná noha pevne umiestnená na podlahe vášho vozidla.
Prenosné úchyty
Vieme, že rodičia malých detí majú veľa príslušenstvo, ktoré potrebujú uskladniť, preto sme navrhli detskú autosedačku tak, aby jej skladovanie bolo jednoduché. Oporná noha je skladací, a preto ju môžete ľahko uskladniť v kufri vozidla alebo doma.
Jednoduché uschovanie
Vieme, že rodičia malých detí majú veľa príslušenstvo, ktoré potrebujú uskladniť, preto sme navrhli detskú autosedačku tak, aby jej skladovanie bolo jednoduché. Oporná noha je skladací, a preto ju môžete ľahko uskladniť v kufri vozidla alebo doma.
Systém západiek ISOFIX
Systém západiek ISOFIX umožňuje predĺžiť ramená ISOFIX tak, aby ste ich mohli ľahko prispôsobiť alebo odpojiť základňu detské autosedačky od bodov pre ukotvenie ISOFIX vo vozidle. Akonáhle pripojíte konektory ISOFIX, upevnite základňu tak, aby sa dotkla operadla sedadla. Zabránite tak pohybu detskej autosedačky nahor v prípade nárazu.

Dodatočné parametre

Kategória: Základne
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: