Ergobaby - Swaddler zavinovačka single Sparrows

Kód: BHD_SWASPARROW
Neohodnotené
Značka: Ergobaby
24,90 € / ks 20,75 € bez DPH
3 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
10.10.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská zázračná zavinovačka - ERGOBABY SWADDLER - Elephant  

SPÁNOK JE KĽÚČ K POHODE A K SLADKÝM SNOM PRE VÁS AJ VAŠE DIEŤATKO  

Mäkké, ergonomické, ľahké

Prvé dni života vášho dieťatka patria medzi jedno z najvzácnejších citových dojmov vášho života. Vaše dieťatko práve opustilo bezpečia mamičkinho bruška a vstúpilo do nového sveta. Zavinovačka Ergobaby je tým najútulnejším miestom na oddych ak práve dieťatko nedojčíte, alebo vám situácia nedovolí upokojovať ho v náručí. Má inovatívny ergonomický dizajn, ktorý v sebe kombinuje niekoľko jedinečných vlastností a zaisťuje tak dlhý, bezpečný a pohodlný spánok vášho bábätka. Naše zavinovačka je dokonale jednoduchá a dieťatko dokážete perfektne zavinúť. Je vyrobená z mäkkej priedušnej 100% froté bavlny. Prostredie zavinovačky im poskytuje to správnu klímu, aby im nebolo chladno ani príliš horúco. Bábätká v zavinovačke môžu nosiť dupačky alebo len plienku. Zavinovanie pomáha Vášmu dieťaťu dlhšie a mierumilovne spať. Nové pridané vrecká na ručičky, zdravotný bedrový pás a tiež vak na nožičky poskytujú prístup na prebaľovanie. Náš inovatívny dizajn uľahčuje zavinovanie vďaka skvelému strihu pomocou 4 jednoduchých krokov.  

Prečo zavinovanie:

Prax zavinovanie detí je používaná už po stáročia v mnohých rôznych kultúrach vďaka výhodám, ktoré prináša. Zavinovanie napodobňuje štruktúru maternice a uľahčuje dieťatku prirodzený príchod do sveta. Novorodenci potrebujú rozsiahlu starostlivosť počas prvých 3 mesiacov života, ktorú im môže poskytnúť zavinovanie - toto obdobie sa zvyčajne označuje ako štvrtý trimester. Zavinovanie pomáha deťom tráviť viac času v tzv. REM spánku, čo sa považuje za nevyhnutné pre mimoriadny vývoj mozgu. Vzhľadom k tomu, že REM spánok je ľahší a ľahšie narušiteľná, zavinovačka pomáha zabrániť dieťaťu pred prebúdzaním. Výskum dokazuje, že keď je dieťa správne zavinuté, deti sú vo väčšom bezpečí a je väčšia pravdepodobnosť, že zostáva spať na chrbte a menej pravdepodobné, že sa chytí voľných prikrývok. Zavinovačky deti upokojujú. Zavinovačky pomáhajú regulovať telesnú teplotu. Zavinovačky zabraňujú poškriabaniu bábätka.  

Vlastnosti:

Ergonomický dizajn umožňuje prirodzený pohyb bedier a nôh dieťaťa podľa odporúčaní Medzinárodného inštitútu patentovaná HIP poloha udržuje nohy a boky dieťaťa v správnej ergonomickej polohe -us patenty č. 8943625 a 9119423 zabraňuje poraneniu pri náhlom prebudení (Moro reflex: objímací reflex u novorodencov ) ľahké zavinutie dieťaťa pomocou 4 jednoduchých a rýchlych krokov dokonale sa prispôsobí vášmu dieťatku . zaručuje zdravý spánok , upokojuje novorodenca vďaka miernemu tlaku na bruško špeciálne vrecká v bočných rohoch slúžia pre ruky dieťatka a napomáhajú simulovať fetálnej obdobia s ručičkami v pozícii "na srdci". vak na nožičky uľahčuje prístup na prebaľovanie a umožňuje položiť dieťatko do lehátka. dieťatko má nožičky v správnej, ergonomickej polohe (abdukčno flekčná poloha) materiál je mäkký a pružný, napomáha regulovať teplotu tela bábätka pre jeho maximálne pohodlie je vyrobená z mäkkej a priedušnej 100 % pletenej froté bavlny kvalitný suchý zips - najmäkšie a najtichší na trhu UNI – jedna veľkosť pre dojčatá - 48-61cm, 2,7kg  - 6,8 kg možnosť prať v práčke na šetrný cyklus s jemným pracím prostriedkom šetrným k farbám na čo najnižšiu teplotu na 30?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: