ZANZARELLA Z - ochranné náramky pre deti 30ks

Kód: MLG_GA1349700
Neohodnotené
Značka: Zanzarella
6,60 € / ks 5,50 € bez DPH 0,22 € / 1 ks
5-10 dní
Môžeme doručiť do:
10.3.2020

Zanzarella ochranné náramky pre deti proti komárom. Účinnosť až 12hodín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zanzarella ochranné náramky pre deti sú vyrobené z čistého netoxického silikónu. Silikón je látka, ktorá sa používa v potravinárstve a tiež na výrobu detských produktov, ako cumlíky, hryzátka a pod.

Náramky sa skladajú z troch špecifických látok:

-Čistý silikón……………………… 65-68 %

-Silikón Dioxid (piesok) …........… 23-28 %

-Silikónový olej…………………… 4-12 %

Silikónový olej je taktiež úplne netoxický a je používaný na absorbovanie naturálnych vôní a namáčanie týchto náramkov. Silikónové Zanzarella náramky sú namočené do zmesí prírodných esencií, ako citronella , geraniol a levandule, ktorých vlastnosti ako repelentov hmyzu sú široko preukázané, najmä ako repelenty proti všetkým druhom komárov.

Náramok napustený s vôňou uvoľňuje približne 3% tejto esencie, ktorá potom, vďaka svojim vlastnostiam a prostrediu, v ktorom sa nachádza, uvoľňuje vôňu postupne až do 12 hodín od otvorenia obalu. Komáre, ktoré zachytili svojimi senzormi, molekuly vône cítia "nebezpečenstvo" a odchádzajú.

Odporúčame použiť viac náramkov, kde je veľká koncentrácia komárov. Pri použití náramkov pre malé deti je nutný dozor dospelých (aby sa zabránilo náhodnému požitiu). Nenechávajte náramky bez dozoru v dosahu mladších detí. V prípade alergickej senzibilizácie okamžite prestaňte používať náramky. Odolné voči vode. Test účinnosti: na náramku Zanzarella bol vykonaný test na overenie jeho účinku. Náramky vykazovali ochranu v štandardných podmienkach vyššiu ako 90% v priemere.

Vďaka špeciálnemu silikónovému systému sú tieto náramky odolné voči vode.

Účinnosť až 12 hodín bez pridania biocídov!

Balenie obsahuje 30 kusov náramkov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: