ZANZARELLA tiger ochranné obrúsky proti kliešťom 15ks

Kód: MLG_GA1334200
Neohodnotené
Značka: Zanzarella
4,99 € / ks 4,16 € bez DPH 0,33 € / 1 ks
10 - 14 dní
Môžeme doručiť do:
12.3.2020

Zanzarella TIGER - nová línia ochrany pred kliešťami, ktoré sú najmä v oblasti Slovenska nebezpečné pre ich možný prenos chorôb často ohrozujúcich zdravie a niekedy tiež život človeka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zanzarella TIGER - nová línia ochrany pred kliešťami, ktoré sú najmä v oblasti Slovenska nebezpečné pre ich možný prenos chorôb často ohrozujúcich zdravie a niekedy tiež život človeka. Pre svoje zloženie slúži aj ako ochrana pred komármi všetkých druhov. Inovatívny repelent obsahujúci 15% bezpečnej látky Ikaridín. Neobsahuje DEET.

Zanzarella Tiger obsahuje esencie rastlinného pôvodu, ktoré robia výrobok jemným pre pokožku a príjemne voňavým.

Svojim jemným zložením bez škodlivých látok je určený pre použitie aj u detí od 3 rokov.

Zanzarella Tiger je jediným repelentom, ktorý je certifikovaný a v domovskej krajine v Taliansku má udelenú licenciu na predaj ako zdravotnícka pomôcka. Zanzarella Tiger nerobí pokožku mastnou, jednoducho sa aplikuje a ľahko sa do pokožky vstrebáva.

Po aplikácii vydrží až 6 hodín.

Obsah balenia : 15 ks.

UPOZORNENIE: Nepoužívajte na podráždenú, alebo poranenú pokožku. Nepoužívať u detí mladších ako 3 roky. Pre deti do 12 rokov musí prípravok aplikovať dospelá osoba. U detí vo veku od 3 do 12 rokov sa nesmiú prekročiť dve aplikácie za 24 hodín. Vyhnite sa vniknutiu produktu do očí. Nekontaminujte potraviny, nápoje alebo nádoby určené na ich použitie. Nepribližujte sa k otvorenému plameňu alebo inému zdroju tepla. Nepožívajte. Nepoužívať počas gravidity a dojčenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: