Zdravá fľaša tenisky 0,7l

Kód: SIL_V070404
Neohodnotené
9,50 € / ks 7,92 € bez DPH
5-10 dní
Môžeme doručiť do:
9.3.2020

V bežných plastových nápojových fľašiach je často možné nájsť stopy zdraviu nebezpečných látok. A viete, že PET fľaše môžu obsahovať UV stabilizátory a rôzne zmäkčovadlá? ZDRAVÁ FĽAŠA neobsahuje ani ftaláty ani zmäkčovadlá.

Objem: 0,7l

Súčasťou fľaše je aj 1ks náhradného sosáku.

Detailné informácie

Podrobný popis

V bežných plastových nápojových fľašiach je často možné nájsť stopy zdraviu nebezpečných látok. A viete, že PET fľaše môžu obsahovať UV stabilizátory a rôzne zmäkčovadlá? ZDRAVÁ FĽAŠA neobsahuje ani ftaláty ani zmäkčovadlá.

Objem: 0,7l

Súčasťou fľaše je aj 1ks náhradného sosáku.

 Zdravá fľaša® - čím si zaslúžila tento názov?

    je vyrobená z materiálu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely
    Tento materiál (polypropylén) sa využíva napr. Pri vnútrotelových aplikáciách u pacientov, na jednotkách intenzívnej starostlivosti a všade tam, kde sú kladené najvyššie nároky na ochranu a bezpečnosť ľudského zdravia.
    bez ftalátov, zmäkčovadiel, BPA, BPS
    Zdravá fľaša® je fľaša bez obsahu týchto toxických látok, ktoré sa uvoľňujú napr. Z iných často dovážaných plastových fliaš. Pozorne vyberajte, chránite tým zdravie svoje a vašich najbližších.
    bez zápachov a plesní
    Zdravá fľaša® nepohlcuje pachy a netvoria sa v nej plesne. Je ľahké udržiavať ju stále hygienicky čistú. Jej použitie je možné pre všetky typy nápojov bez obmedzenia - nápoje až do 100 ° C, ľadové nápoje alebo sýtené. U sýtených nápojov odporúčame otočiť zátku do pozície "CLOSE", aby sa zátka tlakom sama riadne neuvoľňovala.
    spĺňa najnovšie požiadavky na zdravotnú nezávadnosť výrobkov určených pre styk s potravinami v rámci platnej legislatívy: atesty.

Prečo si vybrať práve Zdravú fľašu®?


     ľahká údržba

Po bežnom používaní stačí Zdravú fľašu® vypláchnuť horúcou vodou, pri dlhšom kontakte nápoja s fľašou môžete umývať aj opakovane v umývačke. Vždy je dôležité po umytí zaistiť dokonalé vyschnutie všetkých častí Zdravé lahve® a skladovanie otvorené fľaše.


Vysoko kvalitný materiál dovoľuje Zdravé fľaše® aj vyvárať (teplota 100 ° C po dobu 5 minút). Dosiahnete tak najvyššieho stupňa ochrany a starostlivosti o fľašu a zbavíte sa všetkých prípadných nečistôt.


V mikrovlnnej rúre je možné nápoj aj ohrievať (výkon 900W po dobu 2 minút). (Viď. Atesty)


Zdravú fľašu® možno ľahko plniť a čistiť vďaka širokému otvoru. Jednotlivé časti viečka je možné rozobrať a vyčistiť zvlášť. Zátku je možné vybrať silnejším potiahnutím von nahor. Pravidelne kontrolujte aj tesniaci krúžok, ktorý zabraňuje nechcenému úniku nápoja.

  

Zdravá fľaša® - viac než len fľašu

    podporuje zdravý životný štýl
    Pomáha Vám dodržiavať správny pitný režim, ktorý je dôležitý pre Vaše zdravie a pohodu. Je výborným pomocníkom aj v prípade, že Vaše dieťa dostatočne nepije - mnoho mamičiek potvrdzuje, že Zdravá fľaša® dokáže dieťa tzv. "Rozpiť". Obľúbená je medzi dojčiacich mamičkami, pre ktoré je pravidelný a výdatný príjem tekutín nevyhnutný. Samozrejmosťou je jej využitie pri všetkých fyzicky náročných športoch (atletika, zumba, futbal, hokej, fitbox, beh, skákanie, basketbal, tenis, plávanie, floorbal a pod.).
    ekologicky šetrná
    Bežne dostupné balené nápoje pre jednorázovú spotrebu zaťažujú planétu a sú náročné aj na Vašu peňaženku, navyše postrádate kontrolu nad kvalitou obsiahnutého nápoja z dôvodu dlhej logistiky a neznámemu skladovanie. So touto fľašou, ktorá Vám ponúka aj mnohoročné používanie, šetríte životné prostredie, svoje peniaze a hlavne svoje zdravie - vieme, čo pijeme my aj naše deti. Zdravá fľaša® je plne recyklovateľná a ekologicky šetrná. Pri jej výrobe nie sú používané látky zaťažujúce životné prostredie.
    vyrobené v Českej republike
    Vývoj a výroba prebieha vo Východných Čechách v Zacler.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravý život
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: