Doprava a spôsob platby

Možnosti platby:

  • platba tovaru v hotovosti - pri prevzatí na našej predajni v Bratislave
  • platba tovaru platobnoou kartou - pri prevzatí tovaru na našej predajni v Bratislave
  • platba tovaru na dobierku - tovar uhradíte pracovníkovi pošty na pobočke pošty alebo kuriérovi v hotovosti
  • platba prevodom - za tovar uhradíte vopred prevodom

 

Možnosti doručenia:

Doprava zdarma - pri nákupe nad 60 € náklady na prepravu hradíme my :-)

 

P1010431

Osobný odber - tovar si môžete osobne vyzdvihnúť v našej predajni na DRIEŇOVEJ 40 - OD BUDÚCNOSŤ v Bratislave (na prízemí) - platba je možná v hotovosti alebo platobnou kartou.

 

 slovak parcel service

  

Doručenie kuriérom - tovar Vám doručí pracovník kuriérskej služby, pred doručením Vás bude kontaktovať a dohodnete si čas doručenia - služba je spoplatnená pri platbe na dobierku 3,9€ a pri platbe vopred prevodom 3,2€.

 

posta

 

 

 

 

 

Doprava Slovenskou poštou - tovar Vám doručí pracovník pošty - aktuálne však nosia iba malé listové  zásielky, v prípade neprítomnosti zanechá oznámenie o uložení zásielky na pošte - služba je spoplatnená pri platbe na dobierku sumou 3,5€ a pri platbe vopred prevodom 2,8€.  

POZOR! Slovenskou poštou zasielame iba zásielky do 1kg.

 

 


Čas udávaný pri tovare - teda jeho dostupnosť - iba pokiaľ je uvedené "skladom" - tovar máme na našom sklade. V prípade uvedenia dostupnosti v dňoch, napr. "3 - 5 dní" - je to doba, kým nám tovar príde od dodávateľa na sklad a do tejto doby sa NEPOČÍTAJÚ víkendy a dni pracovného pokoja.


Predajňa sa nachádza v Bratislave - Ružinove na Drieňovej 40 - OD Budúcnosť a je otvorená v pracovné dni od 9.00 - 12.00 a od 13.00 - 18.00 hodiny a v sobotu 9.00-12.00 hodiny. Mimo tohto času sa po tovar dá prísť iba po vzájomnej dohode na tel.č.: 0944 131 493

 


UPOZORNENIE - Pri preberaní zásielky si skontrolujte stav obalu zásielky, predovšetkým či nedošlo k poškodeniu balíka. V prípade akýchkoľvek pochybností odmietnite zásielku prevziať a ihneď nás informujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe. Pokiaľ zásielku prevezmete a zistíte poškodenie alebo stratu obsahu neskôr nenesieme zodpovednosť za poškodenie zásielky pri preprave prostredníctvom prepravnej spoločnosti.

 

 

 

POSIELAME kuriérom aj do Rakúska a Čiech. Na doručenie do iných krajín vieme spraviť individuálnu ponuku. 

Pri zásielkách do Rakúska je možné odoslať tovar iba pri platbe vopred a poštovné je 5 eur

Pri zásielkách do Čiech je možné platiť prevodom aj dobierku a poštovné je 4,5eur, dobierka je za príplatok 1,2euro. Nad 200eur je doprava ZADARMO. Klienti pri prevzatí balíka zaplatia kuriérovi v CZK, suma sa vypočítava aktuálnym kurzom NBS.