Doprava a spôsob platby

Možnosti platby:

  • platba tovaru platobnou kartou - online cez GoPay
  • platba tovaru na dobierku - tovar uhradíte pri prevzatí
  • platba prevodom - za tovar uhradíte vopred prevodom

 

 

Možnosti doručenia:

Doprava zdarma - pri nákupe nad 70 € náklady na prepravu hradíme my :-)

 

 

 

Prevzatie si zásielky na niektorej z pobočiek Packety alebo ich Z-Boxu. Packeta má viac ako 3000 výdajných miest po celom Slovensku a k tomu ešte aj 1600 vlastných Z-Boxov a každým týždňom pribúdajú ďalšie. Táto služba je spoplatnená pri platbe na dobierku sumou 3,2€, pri platbe vopred prevodom (online kartou) 2,2€.

POZOR! Tento spôsob prepravy viete použiť iba pri zásielkách do 5kg a tovare menších rozmerov (do 70cm). Objemné zásielky sa nedajú z priestorových dôvodov výdajných miest zasielať.

 

 

  

Doručenie kuriérom - tovar Vám doručí pracovník kuriérskej služby, pred doručením Vás prepravná spoločnosť informuje o približnom čase doručenia zaslanou sms-kou, poprípade si viete aj dohodnúť čas doručenia - služba je spoplatnená pri platbe na dobierku 4,5€ a pri platbe vopred prevodom alebo online kartou 3,5€.

 

posta

 

 

 

 

 Doprava Slovenskou poštou - tovar Vám doručí pracovník pošty (Vaša poštárka :-) ) - aktuálne však nosia iba malé listové zásielky, v prípade Vašej neprítomnosti, zanechá oznámenie o uložení zásielky na pošte. Služba je spoplatnená pri platbe na dobierku sumou 6€ a pri platbe vopred prevodom 5€.  

POZOR! Slovenskou poštou zasielame iba zásielky do 1kg.

 _____________________________________________________________________________________________________________________________

Čas udávaný pri tovare - teda jeho dostupnosť - iba pokiaľ je uvedené "skladom" - tovar máme na našom sklade. V prípade uvedenia dostupnosti v dňoch, napr. "3 - 5 dní" - je to doba, kým nám tovar príde od dodávateľa na sklad a do tejto doby sa NEPOČÍTAJÚ víkendy a dni pracovného pokoja.

_______________________________________________________________________________________________________________________________


UPOZORNENIE - Pri preberaní zásielky si skontrolujte stav obalu zásielky, predovšetkým či nedošlo k poškodeniu balíka. V prípade akýchkoľvek pochybností odmietnite zásielku prevziať a ihneď nás informujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe. Pokiaľ zásielku prevezmete a zistíte poškodenie alebo stratu obsahu neskôr nenesieme zodpovednosť za poškodenie zásielky pri preprave prostredníctvom prepravnej spoločnosti.

 ________________________________________________________________________________________________________________________________

  

POSIELAME kuriérom aj do Rakúska a Čiech. Na doručenie do iných krajín vieme spraviť individuálnu ponuku. 

Pri zásielkách do Rakúska je možné odoslať tovar iba pri platbe vopred a poštovné je 5 eur

Pri zásielkách do Čiech je možné platiť prevodom aj dobierku a poštovné je 4,5eur, dobierka je za príplatok 1,2euro. Nad 200eur je doprava ZADARMO. Klienti pri prevzatí balíka zaplatia kuriérovi v CZK, suma sa vypočítava aktuálnym kurzom NBS.