Doprava a spôsob platby

Možnosti platby:

  • platba tovaru v hotovosti - pri prevzatí na našej predajni v Bratislave
  • platba tovaru platobnou kartou - pri prevzatí tovaru na našej predajni v Bratislave, alebo online cez GoPay
  • platba tovaru na dobierku - tovar uhradíte pracovníkovi pošty na pobočke pošty alebo kuriérovi v hotovosti
  • platba prevodom - za tovar uhradíte vopred prevodom

 

 

Možnosti doručenia:

Doprava zdarma - pri nákupe nad 60 € náklady na prepravu hradíme my :-)

 

 

 

P1010431

Osobný odber - tovar si môžete osobne vyzdvihnúť v našej predajni na DRIEŇOVEJ 40 - OD BUDÚCNOSŤ v Bratislave (na prízemí) - platba je možná v hotovosti alebo platobnou kartou.

 

 

  

Doručenie kuriérom - tovar Vám doručí pracovník kuriérskej služby, pred doručením Vás prepravná spoločnosť informuje o približnom čase doručenia zaslanou sms-kou, poprípade si viete aj dohodnúť čas doručenia - služba je spoplatnená pri platbe na dobierku 3,9€ a pri platbe vopred prevodom 3,2€.

 

posta

 

 

 

 

 Doprava Slovenskou poštou - tovar Vám doručí pracovník pošty (Vaša poštárka :-) ) - aktuálne však nosia iba malé listové zásielky, v prípade Vašej neprítomnosti, zanechá oznámenie o uložení zásielky na pošte. Služba je spoplatnená pri platbe na dobierku sumou 5,2€ a pri platbe vopred prevodom 4,5€.  

POZOR! Slovenskou poštou zasielame iba zásielky do 1kg.

 

 

 

Prevzatie si zásielky na niektorej z pobočiek Packety. Packeta má viac ako 1420 výdajných miest po celom Slovensku a každým týždňom pribúdajú ďalšie. Táto služba je spoplatnená pri platbe na dobierku sumou 2,69€, pri platbe vopred prevodom (online kartou) 1,99€.

POZOR! Tento spôsob prepravy viete použiť iba pri zásielkách do 5kg a tovare menších rozmerov. Objemné zásielky sa nedajú z priestorových dôvodov výdajní zasielať.

 


Čas udávaný pri tovare - teda jeho dostupnosť - iba pokiaľ je uvedené "skladom" - tovar máme na našom sklade. V prípade uvedenia dostupnosti v dňoch, napr. "3 - 5 dní" - je to doba, kým nám tovar príde od dodávateľa na sklad a do tejto doby sa NEPOČÍTAJÚ víkendy a dni pracovného pokoja.


Predajňa sa nachádza v Bratislave - Ružinove na Drieňovej 40 - OD Budúcnosť a je otvorená v pracovné dni od 9.00 - 12.00 a od 13.00 - 17.00 hodiny a v sobotu 9.00-12.00 hodiny. Mimo tohto času sa po tovar dá prísť iba po vzájomnej dohode na tel.č.: 0944 131 493

 


UPOZORNENIE - Pri preberaní zásielky si skontrolujte stav obalu zásielky, predovšetkým či nedošlo k poškodeniu balíka. V prípade akýchkoľvek pochybností odmietnite zásielku prevziať a ihneď nás informujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe. Pokiaľ zásielku prevezmete a zistíte poškodenie alebo stratu obsahu neskôr nenesieme zodpovednosť za poškodenie zásielky pri preprave prostredníctvom prepravnej spoločnosti.

 

 

 

POSIELAME kuriérom aj do Rakúska a Čiech. Na doručenie do iných krajín vieme spraviť individuálnu ponuku. 

Pri zásielkách do Rakúska je možné odoslať tovar iba pri platbe vopred a poštovné je 5 eur

Pri zásielkách do Čiech je možné platiť prevodom aj dobierku a poštovné je 4,5eur, dobierka je za príplatok 1,2euro. Nad 200eur je doprava ZADARMO. Klienti pri prevzatí balíka zaplatia kuriérovi v CZK, suma sa vypočítava aktuálnym kurzom NBS.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie