Doprava a spôsob platby

SPÔSOBY DOPRAVY

PACKETA - DO 5KG A 70CM

KURIÉRSKA SPOLOČNOSŤ GLS

SLOVENSKÁ POŠTA

DOVOZ MILOSLAVOV

SPÔSOBY PLATBY

DOBIERKOU

ONLINE PLATBA KARTOU

ONLINE BANKOVÝ PREVOD

PREVODOM

 

Možnosti doručenia: 

 

 

Prevzatie si zásielky na niektorej z pobočiek Packety alebo ich Z-Boxu. Packeta má viac ako 3000 výdajných miest po celom Slovensku a k tomu ešte aj 1600 vlastných Z-Boxov a každým týždňom pribúdajú ďalšie. Táto služba je spoplatnená pri platbe na dobierku sumou 2,9€, pri platbe vopred prevodom (online kartou) 1,9€.

POZOR! Tento spôsob prepravy viete použiť iba pri zásielkách do 5kg a tovare menších rozmerov (do 70cm). Objemné zásielky sa nedajú z priestorových dôvodov výdajných miest zasielať.

 

 

  

Doručenie kuriérom - tovar Vám doručí pracovník kuriérskej služby, pred doručením Vás prepravná spoločnosť informuje o približnom čase doručenia zaslanou sms-kou, poprípade si viete aj dohodnúť čas doručenia - služba je spoplatnená pri platbe na dobierku 4,5€ a pri platbe vopred prevodom alebo online kartou 3,5€.

 

posta

 

 

 

 

 Doprava Slovenskou poštou - tovar Vám doručí pracovník pošty (Vaša poštárka :-) ) - aktuálne však nosia iba malé listové zásielky, v prípade Vašej neprítomnosti, zanechá oznámenie o uložení zásielky na pošte. Služba je spoplatnená pri platbe na dobierku sumou 6€ a pri platbe vopred prevodom 5€.  

POZOR! Slovenskou poštou zasielame iba zásielky do 1kg.

 _____________________________________________________________________________________________________________________________

Čas udávaný pri tovare - teda jeho dostupnosť - iba pokiaľ je uvedené "skladom" - tovar máme na našom sklade. V prípade uvedenia dostupnosti v dňoch, napr. "3 - 5 dní" - je to doba, kým nám tovar príde od dodávateľa na sklad a do tejto doby sa NEPOČÍTAJÚ víkendy a dni pracovného pokoja.

_______________________________________________________________________________________________________________________________


UPOZORNENIE - Pri preberaní zásielky si skontrolujte stav obalu zásielky, predovšetkým či nedošlo k poškodeniu balíka. V prípade akýchkoľvek pochybností odmietnite zásielku prevziať a ihneď nás informujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe. Pokiaľ zásielku prevezmete a zistíte poškodenie alebo stratu obsahu neskôr nenesieme zodpovednosť za poškodenie zásielky pri preprave prostredníctvom prepravnej spoločnosti.

 ________________________________________________________________________________________________________________________________

  

POSIELAME kuriérom aj do Rakúska a Čiech. Na doručenie do iných krajín vieme spraviť individuálnu ponuku. 

Pri zásielkách do Rakúska je možné odoslať tovar iba pri platbe vopred a poštovné je 5 eur

Pri zásielkách do Čiech je možné platiť prevodom aj dobierku a poštovné je 4,5eur, dobierka je za príplatok 1,2euro. Nad 200eur je doprava ZADARMO. Klienti pri prevzatí balíka zaplatia kuriérovi v CZK, suma sa vypočítava aktuálnym kurzom NBS.

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Prišli Vám topánky a nesadla Vám veľkosť alebo tvar? Alebo plavky pre bábätko treba o číslo väčšie? A rovnakú hračku zrovna včera priniesla návšteva?

Nevadí.

Pokiaľ chcete tovar vymeniť za inú veľkosť, tak nám prosím zavolajte na číslo 0944 131 493 a dohodneme sa, ako to urobíme.

Ak chcete tovar vrátiť naspäť k nám a odstúpiť od kúpnej zmluvy, tak ponúkame možnosť urobiť tak cez výdajné miesta Packety.

Funguje to tak, že balíček zabalíte (tak, aby sa počas prepravy tovar nepoškodil), dovnútra nám dáte všetky potrebné papiere a prinesiete ho na pobočku Packety, ktorú máte najbližšie.

Zadáte im obsluhe naše ID 92992574 na vrátenie zásielok, zapíšu nám do systému od koho tovar ide, vytlačia si štítok a zásielku od Vás prevezmú.

A samozrejme, dajú Vám potvrdenie o podaní zásielky (zároveň si s týmto číslom viete kontrolovať, kde sa zásielka nachádza - teda presne viete, kedy k nám bola vratka doručená).

 

Na mieste neplatíte NIČ.

 

Poplatok 1,80€ Vám odpočítame od sumy, ktorú Vám máme vrátiť. Pri vratke balíka mimo SR je poplatok 3€.

 

Teda ešte raz pripomíname, že ID pre spätné zásielky k nám do eshopu Kmart.sk cez Packetu je 92992574