Odstúpenie od zmluvy

FORMULÁR NA ODSTÚPENIE OD KÚPNEJ ZMLUVY

Ak chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy v zmysle zákona 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru, alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho, zašlite alebo prineste na našu adresu v zákonom stanovenej lehote (14 kalendárnych dní) vyplnený FORMULÁR NA ODSTÚPENIE OD KÚPNEJ ZMLUVY 2023.

Prepravné náklady si hradí odosielateľ. Tovar treba pri odosielaním späť k nám riadne zabaliť, aby sa počas prepravy neznehodnotil. Ďakujeme za pochopenie.

 

Adresa na zaslanie vráteného tovaru:

 

Clickpoint, s.r.o. (Internetový obchod Kmart.sk)

Lúčna 839/3

900 42  Miloslavov

 

Odporúčame Vám na vrátenie balíka použiť prepravnú spoločnosť Packeta - ktorékoľvek ich výdajné miesto a našu zmluvnú dopravu cez nich. Je to aktuálne najlacnejšia a bezpečná forma doručenia tovaru späť k nám. Viac informácii, ako to urobiť a koľko táto služba stojí nájdete nižšie.

V prípade otázok nás prosím kontaktujte na e-mailovej adrese: info@kmart.sk alebo telefonicky na tel.č.: 0944 131 493.

 

Sídlo spoločnosti:

Clickpoint, s.r.o.
Súhvezdná 2
821 02 Bratislava
Slovenská republika

***********************************************************************************************************

Reklamačný asistent cez pobočky Packeta - ak chcete odstúpiť od zmluvy, môžete využiť aj pobočky Packeta.

Funguje to tak, že balíček zabalíte (tak, aby sa počas prepravy tovar nepoškodil), dovnútra nám dáte všetky potrebné papiere a prinesiete ho na pobočku Packety, ktorú máte najbližšie. Zadáte im naše ID na vrátenie zásielok, zapíšu nám do systému od koho tovar ide, vytlačia si štítok a zásielku od Vás prevezmú. A samozrejme, dajú Vám potvrdenie o podaji zásielky (zároveň si s týmto číslom viete kontrolovať, kde sa zásielka nachádza). Na mieste neplatíte NIČ. Poplatok 1,80€ Vám odpočítame od sumy, ktorú Vám máme vrátiť. ID pre spätné zásielky cez Packetu je 92992574. Pri vratke balíka mimo SR je poplatok 3€.