Kariéra

AKTUÁLNE

Hľadáme novú posilu do nášho tímu na predajni Kmart.sk, Drieňová 40, Bratislava.

Informácie o pracovnom mieste:

Pozícia - Asistent predaja

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je poradenstvo a predaj tovaru priamo na predajni, budovanie si vzťahov so zákazníkmi (často sa so zákazníkmi poznáme už roky a vieme aj mená ich detí :-), komunikácia so zákazníkmi z eshopu. Manipulácia s tovarom: príjem, dopĺňanie, prezentácia, oceňovanie tovaru, starostlivosť o predajňu, balenie zásielok. Práca s ekonomickým systémom Pohoda a pomoc pri spravovaní eshopu cez Shoptet.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základný plat 650eur a k tomu pravidelné provízie 150-400eur (percentá z nablokovanej mesačnej tržby na predajni).

Zamestnanecké výhody, benefity

- odmeny v závislosti na pracovných výsledkoch
- príspevok pri životnom jubileu
- samozrejmosťou sú gastro lístky
- zľavy z tovaru v našej ponuke
- vianočné odmeny
 

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa.

 

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- obchodný duch a príjemné vystupovanie
- prax v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníka je vítaná
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- pracovitosť
- pozitívny vzťah k deťom :-)

 

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Zaoberáme sa maloobchodným predajom tovaru pre budúce mamičky a pre najmenšie detičky.
Prevádzkujeme kamennú predajňu v Bratislave - Ružinove a e-shop s pôsobnosťou v celej Slovenskej republike.
Ponúkame perspektívne a atraktívne zamestnanie v profesionálnom tíme s dôrazom na samostatnosť, odborný a osobnostný rast.

 

 V prípade záujmu sa vieme dohodnúť aj na polovičnom úväzku.

Kontakt:

Kristína Kliková, 0944 131 493

mail: info@kmart.sk

 


Prehlásenie:

Záujemcovia a uchádzači o pracovnú pozíciu prehlasujú, že pred poskytnutím osobných údajov potenciálnemu zamestnávateľovi si prečítali  dokumentáciu týkajúcu sa ich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých predpisov v platnom znení a v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 zo dňa 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Všetka dokumentácia sa nachádza na stránke/odkaze https://www.kmart.sk/ochrana-osobnych-udajov/

Informácie sú poskytované potenciálnemu zamestnávateľovi za účelom vyhodnotenia a výberu najvhodnejšieho kandidáta na pracovnú pozíciu, najmä za účelom vypracovania zmluvnej dokumentácie a uskutočnenia jednotlivých právnych úkonov. Všetky informácie o záujemcoch a uchádzačoch budú v prípade neúspešných kandidátov zlikvidované a vymazané zo systémov potenciálneho zamestnávateľa bezprostredne po ukončení výberového konania. Záujemcovia a uchádzači boli pred poskytnutím údajov na vyššie uvedenom odkaze poučení o svojich právach ako dotknuté osoby v zmysle vyššie uvedených právnych predpisov, boli im oznámené všetky údaje potenciálneho zamestnávateľa a boli oboznámení s účelom spracúvania osobných údajov a s časovým obdobím spracúvania údajov ako aj o odvolaní súhlasu so spracovaním osobných údajov.