Kariéra

Hľadáme novú posilu do nášho tímu na predajni Kmart.sk, Drieňová 40, Bratislava.

Informácie o pracovnom mieste:

Pozícia - Asistent predaja

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je poradenstvo a predaj tovaru priamo na predajni, budovanie si vzťahov so zákazníkmi (často sa so zákazníkmi poznáme už roky a vieme aj mená ich detí :-), komunikácia so zákazníkmi z eshopu. Manipulácia s tovarom: príjem, dopĺňanie, prezentácia, oceňovanie tovaru, starostlivosť o predajňu, balenie zásielok. Práca s ekonomickým systémom Pohoda a pomoc pri spravovaní eshopu cez Shoptet.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základný plat 650eur a k tomu pravidelné provízie 100-400eur (percentá z nablokovanej mesačnej tržby na predajni).

Zamestnanecké výhody, benefity

- odmeny v závislosti na pracovných výsledkoch
- príspevok pri životnom jubileu
- samozrejmosťou sú gastro lístky
- zľavy z tovaru v našej ponuke
- vianočné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- obchodný duch a príjemné vystupovanie
- prax v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníka je vítaná
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- pracovitosť
- pozitívny vzťah k deťom :-)

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Zaoberáme sa maloobchodným predajom tovaru pre budúce mamičky a pre najmenšie detičky.
Prevádzkujeme kamennú predajňu v Bratislave - Ružinove a e-shop s pôsobnosťou v celej Slovenskej republike.
Ponúkame perspektívne a atraktívne zamestnanie v profesionálnom tíme s dôrazom na samostatnosť, odborný a osobnostný rast.

 V prípade záujmu sa vieme dohodnúť aj na polovičnou úväzku.

Kontakt:

Kristína Kliková, 0944 131 493

mail: info@kmart.sk

Prehlásenie:
Všetci uchádzači prehlasujú, že v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, súhlasia so spracovaním osobných údajov pre našu databázu za účelom sprostredkovania zamestnania.
Tento súhlas je možné kedykoľvek zrušiť.