Kariéra

AKTUÁLNE

Hľadáme novú posilu do nášho tímu na predajni Kmart.sk, Drieňová 40, Bratislava.

Informácie o pracovnom mieste:

Pozícia - Asistent predaja

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je poradenstvo a predaj tovaru priamo na predajni, budovanie si vzťahov so zákazníkmi (často sa so zákazníkmi poznáme už roky a vieme aj mená ich detí :-), komunikácia so zákazníkmi z eshopu. Manipulácia s tovarom: príjem, dopĺňanie, prezentácia, oceňovanie tovaru, starostlivosť o predajňu, balenie zásielok. Práca s ekonomickým systémom Pohoda a pomoc pri spravovaní eshopu cez Shoptet.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základný plat 650eur a k tomu pravidelné provízie 150-400eur (percentá z nablokovanej mesačnej tržby na predajni).

Zamestnanecké výhody, benefity

- odmeny v závislosti na pracovných výsledkoch
- príspevok pri životnom jubileu
- samozrejmosťou sú gastro lístky
- zľavy z tovaru v našej ponuke
- vianočné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- obchodný duch a príjemné vystupovanie
- prax v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníka je vítaná
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- pracovitosť
- pozitívny vzťah k deťom :-)

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Zaoberáme sa maloobchodným predajom tovaru pre budúce mamičky a pre najmenšie detičky.
Prevádzkujeme kamennú predajňu v Bratislave - Ružinove a e-shop s pôsobnosťou v celej Slovenskej republike.
Ponúkame perspektívne a atraktívne zamestnanie v profesionálnom tíme s dôrazom na samostatnosť, odborný a osobnostný rast.

 V prípade záujmu sa vieme dohodnúť aj na polovičnom úväzku.

Kontakt:

Kristína Kliková, 0944 131 493

mail: info@kmart.sk

Prehlásenie:

Záujemcovia a uchádzači o pracovnú pozíciu prehlasujú, že pred poskytnutím osobných údajov potenciálnemu zamestnávateľovi si prečítali  dokumentáciu týkajúcu sa ich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých predpisov v platnom znení a v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 zo dňa 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Všetka dokumentácia sa nachádza na stránke/odkaze https://www.kmart.sk/ochrana-osobnych-udajov/

Informácie sú poskytované potenciálnemu zamestnávateľovi za účelom vyhodnotenia a výberu najvhodnejšieho kandidáta na pracovnú pozíciu, najmä za účelom vypracovania zmluvnej dokumentácie a uskutočnenia jednotlivých právnych úkonov. Všetky informácie o záujemcoch a uchádzačoch budú v prípade neúspešných kandidátov zlikvidované a vymazané zo systémov potenciálneho zamestnávateľa bezprostredne po ukončení výberového konania. Záujemcovia a uchádzači boli pred poskytnutím údajov na vyššie uvedenom odkaze poučení o svojich právach ako dotknuté osoby v zmysle vyššie uvedených právnych predpisov, boli im oznámené všetky údaje potenciálneho zamestnávateľa a boli oboznámení s účelom spracúvania osobných údajov a s časovým obdobím spracúvania údajov ako aj o odvolaní súhlasu so spracovaním osobných údajov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie