RÖMER Autosedačka Dualfix 2 R

Kód: BDR_BRR022202.FR
Akcie
5 hodnotení
Značka: RÖMER
339 € –7 %
RÖMER Autosedačka Dualfix 2 R
339 € –7 % 315 € / ks 262,50 € bez DPH
3 až 5 dní
Variant
Môžeme doručiť do:
25.1.2021

Romer autosedačka Dualfix 2R pre deti od narodenia do 18kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

Či už je otočená v smere alebo proti smeru jazdy, ponúka autosedačka DUALFIX2 R všestrannú flexibilitu. Vďaka funkcii otočenie o 360 ° je usadenie a pripútanie vášho dieťaťa jednoduchosť sama. Rovnako ako zmena polohy z orientácia proti smeru jazdy na orientáciu v smere jazdy.
Revolučná pripútanie

Stlačením tlačidla môžete autosedačku DUALFIX2 R otočiť smerom k otvoreným dverám vozidla, čo vám uľahčí uloženie dieťaťa do autosedačky a zapnutia pásov. Potom autosedačku otočte späť do požadovanej polohy, kým nezapadne na miesto a môžete vyraziť.
Zmena orientácie otočením

DUALFIX2 R je vždy otočená správnym smerom. Sedačku môžete použiť až do 18 kg proti smeru jazdy a krátka ochrana proti rotácii poskytuje väčší priestor pre nohy. Alebo môžete sedačku stlačením tlačidla otočiť v smere jazdy, akonáhle je vaše dieťa dostatočne veľké.
Vyrobené pre všestranné pohodlie

Bez ohľadu na to, či chce vaše dieťa zvedavo pozorovať okolitý svet alebo pokojne spať, možno autosedačku DUALFIX2 R s niekoľkými naklápacími polohami nastaviť na polohu, ktorá je pre vaše dieťa v danú chvíľu najpohodlnejšie. Dokonca aj za jazdy.

Rozmery (V x Š x H)

    70 x 45 x 53 cm

váha výrobku

    14 kg
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: