AQUA AUREA Filter DIONELA s vložkou FAS 4 pkl

Kód: SIL_F4PKL
Neohodnotené
Značka: AQUA AUREA
195,50 € / ks 162,92 € bez DPH
5-10 dní
Môžeme doručiť do:
5.6.2024
DIONELA FAS 4 pkl (aj na arzén, neodstraňuje dusičnany ani prechodnú tvrdosť)  je vodný filter tzv. 3. kohútika, pripevnený po kuchynskou linkou. Pripája sa k vodovodnému kohútiku alebo na rohový ventil pod kuchynskou linkou. Slúži na odstraňovanie široké

Detailné informácie

Podrobný popis

Filter DIONELA je unikátny výrobok, "šitý na mieru" kvality slovenských a českých vôd. Mimoriadne veľký objem sorbčných hmôt filtra je jedným z dôvodov jeho mimoriadne vysokej účinnosti.

 

Najkvalitnejšie pitnú vodu pritom získate oveľa lacnejšie ako dennými nákupmi balenej vody.

 

 

DIONELA využíva štyri druhy výmenných filtračných vložiek. Podľa Vašich požiadaviek a problémov s pitnou vodou si sami môžete vybrať filter DIONELA s tou správnou filtračnou vložkou.

 

 

Výška filtra DIONELA je 430 mm, priemer podstavy 100 mm. 

 

 

 

 

 

Vlastnosti filtračnej vložky FAS4

 

 

DIONELA s vložkou FAS4 odstraňuje všetky škodliviny, uvedené v bode 2. pre vložku FAM 1. Zároveň s veľkou kapacitou odstraňuje z vody arzén a ďalšie ťažké kovy. Účinnosť rastie s klesajúcim pH a s klesajúcou koncentráciou železa a mangánu. Neodstraňuje dusičnany ani prechodnú tvrdosť.

 

 

Kapacita pre arzén: Za predpokladu, že pH je nižšie ako 8 a koncentrácia železa a mangánu neprekračujú súčasný hygienický štandard odstráni Dionela FAS4 minimálne 1g arzénu. Pre vodu, obsahujúcu množstvo arzénu do 100 mikrogramov/liter (desaťkrát prekračujúcu "normu"), to znamená 10 000 litrov pitnej vody, zbavenej arzénu. Funkčnosť filtra Dionela FAS4 je až 2 roky od prvého zavodnenia, potom je nutná výmena filtračnej vložky za novú.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: