GRANNA sombrero, alebo pinč

Kód: PYG_02226
Akcia
Neohodnotené
Značka: Granna
11,89 € –32 %
sombrero 2
11,89 € –32 % 7,99 € / ks 6,66 € bez DPH 7,99 € / 1 ks
Tovar je skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.2.2024

Kovbojský klobúk, kožená bunda, bambusová suknička a bosé čierne nožičky. Čo je to za zábavnú postavičku? Zo 64 kariet je možné poskladať obrázky detí z celého sveta v ich typických úboroch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kovbojský klobúk, kožená bunda, bambusová suknička a bosé čierne nožičky. Čo je to za zábavnú postavičku? Zo 64 kariet je možné poskladať obrázky detí z celého sveta v ich typických úboroch. Deti pri skladaní postavičiek rozvíjajú schopnosť sústredenia a zapájajú vlastnú fantáziu. Hravou formou sa dozvedajú, ako žijú ich vrstovníci v iných kútoch sveta. Návod v češtine i v slovenčine. Ocenené titulom „Správna hračka“. Odporúčané Asociáciou klinických logopédov ČR. Môže hrať i jedno dieťa!

Zo 64 kariet tejto obľúbenej hry pre 1 až 4 hráčov od 4 do 10 rokov je možné poskladať obrázky 16 detí z celého sveta v ich typických úboroch. Deti pri skladaní postavičiek rozvíjajú schopnosť sústredenia a zapájajú vlastnú fantáziu. Hravou formou sa pritom dozvedajú, ako žijú ich vrstovníci v iných kútoch sveta. Pravidlá ponúkajú 4 herné varianty. Ocenené titulom „Správna hračka“.

Obsah balenia:
64 kariet, z ktorých je možné poskladať 16 postavičiek detí zo všetkých kútov sveta
kocka
český a slovenský návod

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: