Vulli Žirafa Sophie So´PURE v darčekovom balení

Kód: BHD_616331
Akcia
Neohodnotené
Značka: Vulli
22,90 € –16 %
Vulli Žirafa Sophie So´PURE v darčekovom balení
22,90 € –16 % 19,19 € / ks 15,99 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Jedinečná hračka žirafa Sophie So´PURE v krásnom darčekovom balení z recyklovateľného materiálu!Prvá detská hračka, ktorá stimuluje všetky zmysly!

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedinečná hračka žirafa Sophie v krásnom darčekovom balení z recyklovateľného materiálu!

Prvá detská hračka, ktorá stimuluje všetky zmysly!

Zrak: Tmavé kontrastné škvrny po celom tele hračky priťahujú zrak dieťaťa. Hračka sa tak pre dieťa stane dôverne známym predmetom, ktorý ľahko spozná a identifikuje.

Sluch: Hračka obsahuje pískatko, ktoré je nielen zdrojom zábavy, ale súčasne stimulujte sluch dieťaťa a napomáha mu v pochopení vzťahu medzi príčinou a dôsledkom.

Chuť: Hračka je vyrobená z pružného materiálu, má rad hryzacích partií (antény, rohy, nožičky), a preto je ideálnym pomocníkom pre upokojenie podráždených ďasien pri prerezávaní zúbkov. Hračka je vyrobená zo 100% prírodnej gumy a potravinárskej farby, a preto je pre dieťa úplne bezpečná.

Hmat: Hračka je ľahká a dokonale prispôsobená pre drobné ručičky dieťaťa, ktoré ju môže ľahko uchopiť za dlhé nôžky alebo krk. Hebkosťou prevedenie pripomína jemnú pokožku mamičky, a preto v dieťati vzbudzuje pocit bezpečia a je pre neho zdrojom fyziologických a emotívnych upokojujúcich reakcií.

Čuch: Špecifická vôňa prírodného kaučukovníka umožňuje, aby dieťa hračku ľahko identifikovalo a odlíšilo od ostatných hračiek.

0 mesiacov +

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: