AQUAINT - dezinfekčná voda 50ml

Kód: AGS_980004
Neohodnotené
Značka: Aquaint
5,99 € –11 %
AQUAINT - dezinfekčná voda 50ml
5,99 € –11 % 5,29 € / ks 4,41 € bez DPH 10,58 € / 100 ml
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.4.2024

Aquaint je bezpečná, prirodzená dezinfekčná voda šetrná k životnému prostrediu. Je ‘prirodzená’ pretože je jediné zložky sú voda a ‘prírodná kyselina’ (kyselina chlórna HClO), ktorú tvorí ľudské telo pre boj s baktériami. Aquaint má schopnosť za pár sekún

Detailné informácie

Podrobný popis

100% prirodzená dezinfekčná voda pre ruky, pokožku, ústa a pod.

Aquaint je bezpečná, prirodzená dezinfekčná voda šetrná k životnému prostrediu. Je ‘prirodzená’ pretože je jediné zložky sú voda a ‘prírodná kyselina’ (kyselina chlórna HClO), ktorú tvorí ľudské telo pre boj s baktériami. 
Aquaint má schopnosť za pár sekúnd zabiť 99.9 % baktérií. Neobsahuje alkohol. 

Aquaint je dermatologicky a klinicky testovaná, vhodná pre citlivú pokožku a neškodná pri požití. Nie je potrebné oplachovať.
Aquaint môžete použiť od narodenia na ruky, pokožku, do úst a vlastne na každú časť tela, ďalšie spôsoby použitia (ale nie sú obmedzené na) zahŕňajú:

- vnútro detských fliaš
- cumlíky, hryzačky a pod.
- povrchy v detskej izbe, detské stoličky a pod.
- hračky
- príbor a povrchy na kŕmenie
- zariadenie toaliet, napr. WC sedátka, verejné prebaľovacie miestnosti

Aquaint v porovnaní s inými čistiacimi/dezinfekčnými výrobkami:
Aquaint má mnohostranné čistiace a dezinfekčené spôsoby použitia a vlastnosti ako žiadny iný výrobok, ktorý je dnes na trhu, čo ju robí veľmi pohodlnou a univerzálnou, najmä pri cestovaní alebo pri pobyte vonku s deťmi a bábätkami. Aquaint pôsobí na ruky a pokožku, ale taktiež na neživé objekty ako cumlíky, detské fľaše, hračky, nábytok v detskej izbe a pod. – vlastne všade, kde sú baktérie na zabitie. Aquaint tiež môžete bezpečne nasprejovať do detských úst, kde zabije akúkoľvek baktériu ktorá sa tam mohla dostať napríklad tým, že si dieťa vložilo znečistený predmet do úst. Aquaint nemá zápach alebo chuť, nevysušuje pokožku, nie je lepkavý, nezanecháva žiadne zvyšky a dokonca eliminuje/významne obmedzuje zápach spôsobený baktériami.

 

http://www.youtube.com/watch?v=vu2gnGfvliM

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: