CAM kočík COMBI FAMILY col.373

Kód: BDR_C-84515.373
Neohodnotené
Značka: CAM
488 € / ks 406,67 € bez DPH
3 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
26.4.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Combi Family je praktický modulárny systém pre deti od narodenia do 36 mesiacov veku. Ideálne pre prechádzku s celou rodinou.

Vrátane korby schválenej pre prepravu autom, polohovacieho sedátka a nové autosedačky Area zero +

Zahŕňa univerzálnu pláštenku, nákupný košík a tašku s prebaľovacou podložkou

Je vybavený patentovaným systémom Quicky (pre jednoduché vloženie aj vybratie korby a autosedačky z podvozku) a Via Vai systémom Reverse (pre použitie športového sedátka v smere aj proti smeru jazdy)

Predné otočné kolesá so systémom on / off, zadné kolesá s prepojenú brzdou, všetky kolesá sú odpružené

Maximálne pohodlie a univerzálnosť vo všetkých ročných obdobiach

Poťah je snímateľný a možno ho prať na 30 ° C

Vyrobené v Taliansku

Hlboká korba:

Čiastočne vystužená, veľmi priestranná (835 mm x 343 mm), vybavená systémom Quicky pre rýchle vloženie a vybratie, bez sklápacej rukoväte, s polohovateľnou opierkou chrbta do štyroch polôh, s bavlnenou vložkou a hojdacou a ventilovanou základňou.

Korba je schválená pre prepravu autom: Bezpečnostná sada AUTO KIT V483 (dostupné samostatne) umožňuje pripútať korbu na sedadlách akéhokoľvek auta.  

Polohovací športový kočík:

Hliníkový rám s eliptickými rúrkami, otočné predné kolesá so systémom on / off, nastaviteľná opierka nôh, nastaviteľná opierka chrbta do 4 rôznych pozícií, vystužené sedátko, 5-bodový bezpečnostný pás. Kočík možno použiť v smere (12-36 mesiac), aj proti smeru (0-12 mesiacov) jazdy vďaka patentovanému systému Via Vai Reverse. Strieška hlbokej korby a nánožník môžu byť použité pre zimnú verziu kočíka.  

Autosedačka:

Autosedačka pre skupinu 0 + schválená podľa normy ECE R44 / 04 (0-13 kg), s hlbokou a mäkkou postrannou ochranou, anatomická opierka hlavy so zadnou podperou, polstrované popruhy a polohovacia strieška. Jednoduché použitie vďaka praktickému mechanizmu nastavenia výšky popruhov a nastaviteľnej spone bezpečnostných pásov. Nákres umiestnený na bočnej strane popisuje, ako správne polohovať rukoväť autosedačky v aute, na kočíku a aj pri použití sedačky len voľne, aby sa zabránilo nesprávnemu použitiu výrobku. Autosedačku je možné použiť so základňou AREA BASE S134 (možno zakúpiť samostatne).      

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: