Dojčenské plienky - plavky na plávanie Splash About

Kurzy detského plávania pre deti približne od 4mesiacov sa posledné roky tešia veľkej obľube pre ich nepopierateľný prínos pre deti (kontakt, režim, koordinácia pohybov, strach z vody, socializácia, fyzická sila...). Neodmysliteľnou súčasťou takýchto kurzov sú vhodné plavky - plienky pre dojčatá, ktoré zadržia prípadnú nehodu. Ako aj samotní lektori, tak aj my z našich bohatých skúseností určite odporúčame neoprénové plavky od značky Splash About, ktorá bola založená v roku 2005. Najznámejší a najobľúbenejší vynález sú dojčenské plavky Happy Nappy™. 

Čo sú vlastne plienky do vody - plavky Happy Nappy zač?

  • Plienka Happy Nappy od Splash About je opakovane použiteľná neoprénová plienka na plávanie, ktorá spoľahlivo chráni pred presakovaním stolice.
  • Happy Nappy, ktorú schvaľujú rodičia na celom svete a odporúča ju 90 % britských plaveckých škôl, je ideálnou alternatívou k jednorazovým plaveckým plienkam.
  • Happy Nappy je navrhnutá tak, aby sa pohybovala spolu s vaším dieťaťom, keď kope a špliecha, bez toho, aby sa roztváralo, a tesne prilieha na pás a stehná, pričom špeciálna tkanina tvorí bezpečné tesnenie, ktoré udrží pevné látky. Ergonomicky navrhnutá tak, aby sa pohybovala s dieťaťom, keď kope a pohybuje sa vo vode, je plienka Happy Nappy tvarovaná tak, aby držala zadoček dieťaťa, zatiaľ čo špeciálny pás a rebrá stehien tesne priliehajú k telu dieťaťa a vytvárajú tesnenie, ktoré zabraňuje úniku akýchkoľvek pevných látok.
  • Happy Nappy je inovatívna opakovane použiteľná plávacia plienka, ktorá spoľahlivo chráni pred únikom fekálií do vody.
  • Happy Nappy, vyrobené z vysoko kvalitného 1 mm hrubého neoprénu, sú pohodlné, teplé a nenáročné na údržbu.
  • Keď nosíte plienku Splash About Happy Nappy, vaše dieťa nepotrebuje žiadnu ďalšiu plienku na plávanie.
  • Od vynájdenia plaviek Happy Nappy neustále získavajú rôzne ocenenia ako Najlepší produkt na plávanie a Najlepšia plienka na plávanie.

V roku 2021, po 4 rokoch vývoja a testovania sa uviedli na trh Happy Nappy Duo™, jedinú plaveckú plienku na svete s technológiou aktívneho striebra, ktorá odstraňuje mikróby nachádzajúce sa vo výkaloch a chráni deti a ostatných plavcov pred chorobami, ktoré s tým súvisia. s nimi. Happy Nappy Duo™ je obhajovaný školami plávania po celom svete a vďaka unikátnemu dvojvrstvovému dizajnu sa dá použiť na kurzoch plávania bábätiek bez akýchkoľvek ďalších plienok. V skutočnosti vôbec prvá dvojvrstvová plávacia plienka s antimikrobiálnymi vlastnosťami, ktoré zabíjajú patogény v plienke, pričom sú šetrné k citlivej detskej pokožke.

 

Ako si vybrať správnu veľkosť dojčenských plaviek? Určite sa zamerajte na rozmery a váhu dieťaťa, keďže tak ako dospelí, tak aj deti sú rôzne a nie všetky 6mesačné deti majú rovnakú váhu a výšku. Vek uvedený pri plavkách je iba orientačný, smerodajné sú rozmery.


Happy Nappy™ Mandľový kvetHappy Nappy™ Mandľový kvet

 

Zo skúseností na 95% sedia deťom plavky aj podľa kíl

S: 3-6kg (chudé detičky)

M: 3-6kg

L: 6-11kg

XL: 10-15kg

XXL: 13-18kg

 

NEZABUDNITE, že plavky majú deťom tesne priliehať, aby mohli fungovať tak, ako od nich očakávame. Nemajú sa zarezávať, ale majú byť tesné.

 Zdroje:
https://www.splashabout.com/
https://rybicka.sk/