Fidella TESTER Ring Sling Persian Paisley smoke

Kód: FID_RS-TESTER
Neohodnotené
Značka: Fidella GbR
70 € / ks 58,33 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Ponúkame Vám možnosť vyskúšať si nosič Fidella šatku Ring Sling - tester predtým, ako sa rozhodnete si produkt naozaj kúpiť. V podrobnom popise nájdete presný postup, ako si nosič požičať a čo Vás to bude stáť, resp. kedy máte toto požičanie zadarmo

Detailné informácie

Podrobný popis

Postup pri požičaní:

1. Po objednávke "Fidella rign sling - tester" zašlite na náš účet 2800348565/8330 sumu 70€ ako zálohu - do poznámky prosím uveďte svoje meno.

 

Táto suma je vratná, teda po vrátení výrobku vám ju zašleme naspäť -  je možné objednať si požičanie nosiča aj formou dobierky. Záloha za požičanie nosiča Vám bude buď znížená o požičovné alebo v prípade záujmu si vyberiete farebné prevedenie nosiča, ktorý chcete a táto záloha bude považovaná za platbu nosiča a požičanie "Fidella ring sling - tester" na dobu maximálne 7 dní ste mali zadarmo.

 

2. Po pripísaní platby na náš účet, Vám nosič pošleme kuriérom, aby ste balík dostali na nasledujúci pracovný deň - prosím aj v objednávke si zadať spôsob dopravy kuriér, nie Slovenskú poštu. Samozrejme, tester si viete prísť požičať aj priamo k nám na predajňu, kde za požičanie aj zaplatíte. Pri požičaní si testerov je platba možná IBA V HOTOVOSTI.

 

3. Od nasledujúceho dňa po odoslaní nosiča začína výpožičná lehota, ktorej dĺžku si určíte sami. Požičovné je 1€ na deň, 5€ na týždeň.

 

4. Vrátenie nosiča – dôležitá je pečiatka na balíku (teda deň odoslania), poplatok za požičanie sa počíta len do tohoto dňa.

 

5. Po vrátení a skontrolovaní nosiča Vám sumu zníženú o požičovné vrátime späť na Váš účet. Pri osobnom odbere je nevyhnutné si ponechať bločik a tester nám vrátiť s pokladničným dokladom, aby sme Vám vedeli vrátiť peniaze.

 

6. Ak sa Vám požičaný nosič zapáči a objednáte si ho do 3 dní od vrátenia, v takom prípade Vám ako sme už spomínali vyššie požičovné nebudeme vôbec účtovať (Vaša záloha bude považovaná za platbu za nový nosič).

 

7. Pri zašpinení ťažko vyčistiteľnými škvrnami (ovocie a zelenina typu mrkva, čučoriedky a pod., víno, olej..) Vám budeme účtovať poplatok 17 €

 

8. Pri nenávratnom poškodení nosiča (roztrhnutiu, prepálenie, porezanie) Vám výrobok zašleme naspäť, stane sa Vaším majetkom a vystavíme Vám doklad o jeho kúpe.

 

9. Dostupnosť nosiča si prosím vždy vopred overte na telefónnych číslach 0944 131 493 alebo 0948 148 609 či mailom na info@kmart.sk

 

10. Nosič alebo šatku si môžete prísť požičať aj osobne na našu predajňu - Drieňová 40 - OD Budúcnosť, kde Vám zaškolený personál rád ukáže a poradí ako ich používať a rovnako aj zálohu zaplatíte v hotovosti na predajni.

 

 

Príklad: 
1. Požičiate si nosič "Fidella ring sling - tester", zaplatíte zálohu 70€ . Po vyskúšaní sa rozhodnete pre jeho kúpu a informujete nás o tom mailom alebo telefonicky. Vaša zálohová platba bude považovaná za platbu za nosič a hneď po vrátení požičaného nosiča Vám pošleme nový kus - farebné prevedenie podľa Vašich požiadaviek. 

 

2. Požičiate si nosič "Fidella ring sling - tester", zaplatíte zálohu 70€. Po týždni nám tester zašlete naspäť a my Vám po skontrolovaní šatky vrátime naspäť sumu zníženú o požičovné na týždeň, teda 65eur.

 

POPIS NOSIČA/ŠATKY:

Fidella šatky na nosenie detí sú extra široké - až 80cm, a preto sú veľmi vhodné ako pre novorodencov, tak aj pre väčšie detičky.

Šatky nemeckej značky Fidella patria skôr k tenších až stredne tenkým šatkám. Aj napriek svojej nižšej gramáži sú vďaka veľmi kvalitnému materiálu výborne nosné a predovšetkým sú veľmi vhodné na leto vďaka svojej priedušnosti.

Vďaka kvalitným materiálom a tkaniu je šatka mäkká a poddajná hneď od nova. Nie je potrebné ju zanášať. Štruktúra šatiek je na dotyk mäkká, ale dostatočne robustná, aby pohodlne uniesla aj staršie a ťažšie deti.

Maximálna nosnosť je 15kg.

 

Každá Fidella šatka je dodávaná v praktickej taštičke vo farbe šatky.

 

Materiál: 100% organická bavlna
Výrobca: Fidelle, Nemecko
Gramáž: cca 210 g/m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: