Ear Band-It - neoprénová čelenka ULTRA veľ. S

Kód: RYB_810017-S
Neohodnotené
16,20 € / ks 13,50 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.2.2020

Neoprénová čelenka Ear Band-It ULTRA a silikónové štuple do uší v jednom balení. Mix farieb

Detailné informácie

Podrobný popis

Do poznámky uveďte farebné prevedenie.

Čelenky Ear Band-it ULTRA sú vyrobené z neoprénu perforovaného na vnútornej strane čelenky, čo zabezpečuje extra priľnavosť, aby sa zabránilo zošmyknutiu počas väčšiny typov vodných aktivít. Hrúbka neoprénu 4mm poskytuje Ear Band-it Ultra bezkonkurenčnú pevnosť a pohodlie.

Ušné klapky unikátneho tvaru Ear Band-It ® Ultra sú väčšie, čo vytvára väčšiu priľnavosť a lepšie pokrytie ucha. Aj rozširené prekrytie v čele dodáva silu a znižuje možnosť pretrhnutiu v tomto bode napätia a zvyšuje kontaktnú plochu kože pre lepšie držanie.

Nezabudnite, že čelenka môže byť pri prvom použití trochu tesna. Pokiaľ je to tak, chyťte obidva konce a čelenku držte chvíľu napnutú, kým neoprén nepovolí.

Neoprén nie je vodotesný materiál, účelom čelenky je udržať bezpečne štuplíky v ušiach, aby sa zabránilo vniknutiu vody do zvukovodu. Zároveň poslúži ako termoizolácia.

Čelenka je v balení spolu s 1 párom štuplíkov do uší Putty Buddies.

Veľkosti:
S - do 52 cm - Pre vek 1-3 roky
M - do 55 cm - Pre vek 4-9 rokov
L - do 61cm - Pre vek 10 a viac a dospelí

Putty Buddies® silikonové ušné štuple sú určené na opakované použitie. Odporúčame uchovávať ich v ochranej krabičke (súčasť každého balenia). Štuple vymeňte, ak sú špinavé, alebo ak stratili svoju priľnavosť.

Silikónové štuple Putty Buddies® sú odporúčané lekármi pri plávaní, sprchovaní a všeobecne ako ochrana stredného ucha pri kontakte s vodou. Vhodné ako prevencia proti zápalu zvukovodu, tiež perfektné riešenie pre deti aj dospelých s prepichnutými bubienkami, ktorí majú voperované ušné stipulky/ventilačné trubičky.

Neodporúčajú sa pri potápaní do hĺbky viac ako 4 metre.
Pre maximálnu ochranu používajte ušné štuple súčasne s Ear Band-It® plaveckou čelenkou. Extrémne mäkký silikón poskytuje viac pohodlia. Štuple lepšie sadnú. Priľnavý povrch umožňuje fixáciu, aby štuple lepšie držali na svojom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: Šport
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: