Ergobaby TESTER Adapt baby carrier - pearl grey

Kód: BHD_TESTER
2 hodnotenia
Značka: Ergobaby
139 € –13 %
Ergobaby TESTER Adapt baby carrier - pearl grey
139 € –13 % 120 € / ks 100 € bez DPH 120 € / 1 ks
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Ponúkame Vám možnosť vyskúšať si nosič predtým, ako sa rozhodnete nosič naozaj kúpiť. V podrobnom popise nájdete presný postup, ako si nosič požičať a čo Vás to bude stáť, resp. kedy máte toto požičanie zadarmo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Postup pri požičaní:

1. Po objednávke Ergobaby Tester - Adapt nosiča zašlite na náš účet 2800348565/8330 sumu 120€ ako zálohu.

 

Táto suma je vratná, teda po vrátení výrobku vám ju zašleme naspäť - nie je možné objednať si požičanie nosiča formou dobierky. Záloha za požičanie nosiča Vám bude buď znížená o požičovné alebo v prípade záujmu si vyberiete niektorý z nosičov z našej ponuky, ktorý chcete a táto záloha bude považovaná za platbu nosiča a požičanie testera na dobu maximálne 7 dní ste mali zadarmo.

 

2. Po pripísaní platby na náš účet, Vám nosič pošleme 1. triedou (resp. kuriérom), aby ste balík dostali na nasledujúci pracovný deň.

 

3. Od nasledujúceho dňa po odoslaní nosiča začína výpožičná lehota, ktorej dĺžku si určíte sami. Požičovné je 1 na deň, 5€ na týždeň.

 

4. Vrátenie nosiča – dôležitá je pečiatka na balíku (teda deň odoslania), poplatok za požičanie sa počíta len do tohoto dňa.

 

5. Po vrátení a skontrolovaní nosiča Vám sumu zníženú o požičovné vrátime späť na Váš účet.

 

6. Ak sa Vám požičaný nosič zapáči a objednáte si ho do 3 dní od vrátenia, v takom prípade Vám ako sme už spomínali vyššie požičovné nebudeme vôbec účtovať (Vaša záloha bude považovaná za platbu za nový nosič).

 

7. Pri zašpinení ťažko vyčistiteľnými škvrnami (ovocie a zelenina typu mrkva, čučoriedky a pod., víno, olej..) Vám budeme účtovať poplatok 17 €

 

8. Pri nenávratnom poškodení nosiča (roztrhnutiu, prepálenie, porezanie) Vám výrobok zašleme naspäť, stane sa Vaším majetkom a vystavíme Vám doklad o jeho kúpe.

 

9. Dostupnosť nosiča si prosím vždy vopred overte na telefónnych číslach 0944 131 493 alebo 0948 148 609 či mailom na info@kmart.sk

 

10. Nosič si môžete prísť požičať aj osobne na našu predajňu - Drieňová 40 - OD Budúcnosť, kde Vám zaškolený personál rád ukáže a poradí ako ich používať a rovnako aj zálohu zaplatíte v hotovosti na predajni.

 

Príklad: 

 

1. Požičiate si nosič Ergobaby, zaplatíte zálohu 120€ . Po vyskúšaní sa rozhodnete pre jeho kúpu a informujete nás o tom mailom alebo telefonicky. Vaša zálohová platba bude považovaná za platbu za nosič a hneď po vrátení požičaného nosiča Vám pošleme nový podľa Vášho výberu.
 
2. Požičiate si nosič Ergobaby, zaplatíte zálohu 120€. Po týždni nám nosič zašlete naspäť a my Vám po skontrolovaní nosiča vrátime naspäť sumu zníženú o požičovné na týždeň, teda 115eur.

POPIS NOSIČA

PRISPÔSOBIVÝ.

RASTÚCI.

OD NOVORODENCA AŽ K BATOĽAŤU

BEZ NUTNOSTI POUŽITIA NOVORODENECKEJ VLOŽKY


Nosič je nastaviteľný pre obdobie: 0-3mesiace | 3-9 mesiacov | 9-48 mesiacov.

Ponúka veľmi jednoduché použitie pre novorodencov i väčšie - už chodiace deti (od 3,2 do 20 kilogramov).

Ergonomický, komfortný a rastúci je nový nosič Ergobaby Adapt.

Zloženie: 100% prémiová bavlna

Možnosť prať v pračke

Dodatočné parametre

Kategória: Ergonomické nosiče
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: