Fidella TESTER Fusion - iced butterfly violet

Kód: FID_FUSION TESTER
1 hodnotenie
Značka: Fidella GbR
129,90 € –23 %
Fidella TESTER Fusion - iced butterfly violet
129,90 € –23 % 100 € / ks 83,33 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Ponúkame Vám možnosť vyskúšať si nosič predtým, ako sa rozhodnete nosič naozaj kúpiť. V podrobnom popise nájdete presný postup, ako si nosič požičať a čo Vás to bude stáť, resp. kedy máte toto požičanie zadarmo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Postup pri požičaní:

1. Po objednávke Fidella Tester - Adapt nosiča zašlite na náš účet 2800348565/8330 sumu 110€ ako zálohu.

 

Táto suma je vratná, teda po vrátení výrobku vám ju zašleme naspäť - nie je možné objednať si požičanie nosiča formou dobierky. Záloha za požičanie nosiča Vám bude buď znížená o požičovné alebo v prípade záujmu si vyberiete niektorý z nosičov z našej ponuky, ktorý chcete a táto záloha bude považovaná za platbu nosiča a požičanie testera na dobu maximálne 7 dní ste mali zadarmo.

 

2. Po pripísaní platby na náš účet, Vám nosič pošleme 1. triedou (resp. kuriérom), aby ste balík dostali na nasledujúci pracovný deň.

 

3. Od nasledujúceho dňa po odoslaní nosiča začína výpožičná lehota, ktorej dĺžku si určíte sami. Požičovné je 2€ na deň, 12€ na týždeň.

 

4. Vrátenie nosiča – dôležitá je pečiatka na balíku (teda deň odoslania), poplatok za požičanie sa počíta len do tohoto dňa.

 

5. Po vrátení a skontrolovaní nosiča Vám sumu zníženú o požičovné vrátime späť na Váš účet.

 

6. Ak sa Vám požičaný nosič zapáči a objednáte si ho do 3 dní od vrátenia, v takom prípade Vám ako sme už spomínali vyššie požičovné nebudeme vôbec účtovať (Vaša záloha bude považovaná za platbu za nový nosič).

 

7. Pri zašpinení ťažko vyčistiteľnými škvrnami (ovocie a zelenina typu mrkva, čučoriedky a pod., víno, olej..) Vám budeme účtovať poplatok 17 €

 

8. Pri nenávratnom poškodení nosiča (roztrhnutiu, prepálenie, porezanie) Vám výrobok zašleme naspäť, stane sa Vaším majetkom a vystavíme Vám doklad o jeho kúpe.

 

9. Dostupnosť nosiča si prosím vždy vopred overte na telefónnych číslach 0944 131 493 alebo 0948 148 609 či mailom na info@kmart.sk

 

10. Nosič si môžete prísť požičať aj osobne na našu predajňu - Drieňová 40 - OD Budúcnosť, kde Vám zaškolený personál rád ukáže a poradí ako ich používať a rovnako aj zálohu zaplatíte v hotovosti na predajni.

 

Príklad: 

 

1. Požičiate si nosič Fidella, zaplatíte zálohu 110€ . Po vyskúšaní sa rozhodnete pre jeho kúpu a informujete nás o tom mailom alebo telefonicky. Vaša zálohová platba bude považovaná za platbu za nosič a hneď po vrátení požičaného nosiča Vám pošleme nový podľa Vášho výberu.
 
2. Požičiate si nosič Fidella, zaplatíte zálohu 110€. Po týždni nám nosič zašlete naspäť a my Vám po skontrolovaní nosiča vrátime naspäť sumu zníženú o požičovné na týždeň, teda 98eur.

POPIS NOSIČA

Fidella nosič detí Fusion môže byť použitý na nosenie na bruchu ale aj na chrbte. Výhody nosiča Fusion:

  1. plynule nastaviteľný 
  2. veľmi dobre postrovaný
  3. vhodný od troch mesiacov do 2 rokov
  4. kapucka slúži buď ako opierka hlavy alebo ako ochrana proti slnečnému žiareniu
  5. dĺžka ramenných popruhov je 41 - 90 cm (plynule nastaviteľná)
  6. materiál: výplň je 100% polyester  a vrchný materiál: 100% organická bavlna
  7. doporučujeme iba ručné pranie
  8. bedrový pás má dĺžku 55 až 150cm 
  9. nosnosť maximálne 15kg
  10. súčasťou nie je kapsička z rovnakého materiálu ako je to zvykom pri šatkách

Niečo bližsie k šatkám Fidella, z ktorých je ušitý aj tento nosič:

Šatky nemeckej značky Fidella patria skôr k tenších až stredne tenkým šatkám. Aj napriek svojej nižšej gramáži sú vďaka veľmi kvalitnému materiálu výborne nosné a predovšetkým sú veľmi vhodné na leto vďaka svojej priedušnosti.

 

Vďaka kvalitnému materiálu a jeho spracovaniu sú šatky poddajné hneď a nevyžadujú žiadne zdĺhavé zanášanie.

Štruktúra šatiek je na dotyk mäkká, ale dostatočne robustná, aby pohodlne uniesla aj staršie a ťažšie deti.

Žakárová väzba sa skladá zo 100% BIO bavlny.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: